завершена

Ведення вагітності зі знижкою 10% у Verum

Киев
Турбота про здоров’я та щастя дитини починається ДО її народження!

нова цена

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
3 відгуки
Ведення вагітності зі знижкою 10% у Verum

Під час вагітності закладається фундамент здоров’я малюка, і тому так важливо, щоб майбутня мама мала доступ до надійної та своєчасної медичної допомоги.

Ми подбали про те, щоб у найважливіший період життя кожна жінка отримала максимум підтримки, і протягом червня даруємо знижку 10% на всі пакети супроводу вагітності в МЦ VERUM Expert!

Супровід вагітності в медичному центрі VERUM expert — це:

• Високопрофесійна, злагоджена команда, у якій кожен лікар — досвідчений та відповідальний професіонал.
  • Гінекологи МЦ VERUM expert мають колосальний досвід у супроводі вагітностей всіх ступенів ризику, у тому числі багатоплідних вагітностей та вагітностей з обтяженим анамнезом.

Потрібна консультація профільного фахівця? До ваших послуг знання найкращих спеціалістів VERUM expert. VERUM expert — це простір сучасної медичної допомоги. Проходьте обстеження на обладнанні експертного рівня у зручний для вас час безпосередньо на базі медичного центру. Ми знаємо, що емоційний комфорт майбутньої мами має неоціненну роль для здоров’я дитини. Ми гарантуємо підтримку та увагу, щоб ви почувалися затишно та впевнено.

Супровід вагітности у МЦ VERUM expert — це особлива турбота для особливого періоду життя!

Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
8,2
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Вс: 08:30-20:30
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00