завершена

ЕКГ без розшифровки за 1 грн при оплаті консультації кардіолога в KinderKlinik

Киев
ЕКГ без розшифровки за 1 грн при оплаті консультації кардіолога в KinderKlinik.
260 грн

нова цена

1 грн
Лікарі в акції
ЕКГ без розшифровки за 1 грн при оплаті консультації кардіолога в KinderKlinik

ЕКГ* без розшифровки за 1 гривню при оплаті консультації кардіолога

У вас нестабільний артеріальний тиск, задишка у спокійному стані та при фізичних навантаженнях, набряклість обличчя, рук, ніг? Чи вам потрібне спостереження та огляд лікаря-кардіолога на наявність серцево-судинних захворювань чи після перенесеної хвороби?

Скористайтеся спеціальною пропозицією мережі KinderKlinik та отримайте ЕКГ* за одну гривню при оплаті консультації лікаря-кардіолога нашої клініки.

За допомогою ЕКГ можна визначити частоту пульсу, а також наявність порушень у роботі міокарда. Це цінний діагностичний метод, який допомагає лікарю визначити точний діагноз та призначити правильне лікування.

Коли потрібна консультація лікаря-кардіолога?

• за наявності підтвердженого діагнозу – серцево-судинного захворювання
  • при нестабільному емоційному стані
  • за наявності ендокринних захворювань
  • якщо є схильність до зайвої ваги/є зайва вага
  • з метою профілактики після 40-45 років.

Як скористатися акцією?

Зверніть увагу! Акція діє з 26.04.2023 по 31.05.2023 року для пацієнтів, які звертаються до нас вперше. Акція не сумується з іншими спеціальними пропозиціями та програмою лояльності."

Інші клініки в акції:
Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.