Покриття зубів фторлаком в Києві (Святошинський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи у Святошинському районі
Покриття зубів фторлаком «Вилида на Петропавловской Борщаговке» 55 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Тая
Доктор отлично провела консультацию. У ребенка неправильный прикус. Предложила пластину, объяснила все подробно, как пользоваться и ухаживать за полостью рта. Нам очень понравилась врач, приятная. Ребенок был спокоен.
Виолетта
Регулярно делаю чистку зубного камня и отбеливание зубов. Результат всегда превосходный. Отличный стоматолог, и всем друзьям и знакомым всегда ее рекомендую.
Юрий
Резко разболелся зуб, пришлось уйти с работы. Оказалось абсцесс, зуб удалили, все почистили. Боли не чувствовал, анестезия отошла, был дискомфорт, но терпимо. Врач явно профессионал. Зажило все быстро и без проблем.
Тамила
К Ольге Леонидовне мне посоветовала обратиться знакомая. Врач очень внимательная, провела безболезненное и эффективное лечение, расписала рекомендации. Теперь, при необходимости, буду обращаться только к ней. Очень хороший доктор! Рекомендую к ней обратиться!
Київ бул. Кольцова, 13
м.Житомирская 60 10 м.Теремки 17
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Борщагівці створений в 2004 році як частину мережі однойменних поліклінік, спеціалізується на медогляді іта видачі супровідної документації.
Cеть клиник "Вилида"
Київ вул. Шкільна, 22Б, офіс 2
р.Святошинский
Філіал зачинено! Приватна стоматологічна клініка "Віліда" об'єднало висококваліфікованих стоматологів, які мають великий досвід роботи як з дорослими пацієнтами, так і з дітьми. Центр має висококласне імпортне оснащення. Для пацієнтів у центрі створюється комфортна обстановка, безкоштовний WI-FI, дитяча кімната, парковка.
Астра Дент
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.