Фторування зубів в Києві (Святошинський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи у Святошинському районі
Фторування зубів «Амеда (Ameda) на Софиевской Борщаговке (Южная)» 105 грн
Фторування зубів «Доктор Зуб, стоматология» 2000 грн
Фторування зубів «ДЕНТ, центр эстетической стоматологии» 245 грн
Фторування зубів «Роса Дент, стоматология» 150 грн
Фторування зубів «Университетская клиника» 250 грн
Знайдено 11 клінік

Мне повезло попасть к главному врачу клиники с проблемой зуба, который я долго пыталась сохранить, хотя понимала, что удаление неизбежно. Дело в том, что зуб видно и я откладывала решение проблемы, насколько могла именно из-за того, что будет видно. Наталья Павловна Линник - сплошное сосредоточение мудрости, опыта, специалиста видно сразу и во всех мелочах: речь, движения, все четко и отработанно. Удаление заняло пару минут, я даже не поняла. Сразу установили имплантат, и я очень рада, что две операции прошли в одной. Через пару дней мне поставили косметическую коронку, так, что не заметно проблему. Все время лечения я находилась под чутким руководством опытных докторов, хирург Линник Наталья очень отзывчивый, добрый и надежный специалист. Наилучшие рекомендации. В клинике нереально чисто, приятно, персонал приветлив, все поддерживают, помогают. Никакой навязчивости или рассеянности. Очень доверяю.
Виктор
Благодарю доктора Эльдара Аблаева. Он чёткий специалист, ничего лишнего на консультации. Все лаконично и понятно. Да, не все мои зубы удастся спасти, но лечение каналов прошло на "ура", я спал в кресле. Доктор - профессионал своего дела. Однозначно рекомендую! И да - насчет цен - адекватные.
Я приводила на осмотр своего сына. Что можно сказать об Олесе Николаевне? Она мега доброжелательный и приветливый человек. Миша совершенно ее не боялся, хотя ранее при одном упоминании о стоматологе была истерика. Врач нашла подход к ребенку и это круто.
Оля П.
Алексей Владимирович — хороший и квалифицированный врач, занимался исправлением моего прикуса. Это конечно нужно было сделать еще в детстве. Рассказал подробно, сколько нужно носить брекеты и как их чистить. Рекомендую врача своим знакомым!
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 16 м.Святошин 43 11
Медична установа Astra Dent (Астра Дент) — це спеціалізована клініка, яка займається допомогою при будь-яких зубних патологій. Доктора центру проходили стажування за кордоном.
Київ вул. Святошинська, 3 А
м.Святошин 10 3 м.Житомирская 22 4
Весь спектр стоматологічних послуг в філії мережі Astra Dent (Астра Дент). У числі послуг, що надаються: терапевтична стоматологія - консультація, огляд, лікування основних захворювань ротової порожнини, пов'язаних із запаленням, інфекційними ураженнями тощо.
Київ вул. Чистяківська, 2 А
м.Святошин 4 3 м.Нивки 13 9
Спеціалізований медичний центр "Доктор Зуб" займається вирішенням багатьох стоматологічних проблем. Пріоритетний напрямок клініки — дитяча стоматологія.
  • Глибоке фторування емаль-герметизуючим ліквідом 2 щелепи 2 000
  • Глибоке фторування емаль-герметизуючим ліквідом 1 зуб 500
Київ пр-т Академіка Палладіна, 20
м.Академгородок 8 4 м.Житомирская 14 7
Роса Дент — це ультрасучасна стоматологія, що надає комплексні послуги з терапії захворювань ротової порожнини і зубів. Сучасне технічне оснащення дозволяє отримати максимально достовірний результат і на підставі діагностичних заходів визначити схему лікування.
  • Глибоке фторування 1-го зуба 150
  • Глибоке фторування зубного ряду 500
6,6
Київ вул. Михайла Котельникова, 1
м.Святошин 12 12 м.Житомирская 24 12
Спеціалізований медичний центр "ДЕНТ" займається естетичної стоматологією. Основна мета клініки — виконати роботу з мінімальною шкодою і болем для пацієнта.
  • Глибоке фторування при чутливості Bifluorid 12 (1 щелепа) 245
Київ пр-т Перемоги, 109 А
м.Житомирская 15 м.Святошин 15
  • Фторування зубів от 300
Київ бул. Кольцова, 13
м.Житомирская 60 10 м.Теремки 17
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Борщагівці створений в 2004 році як частину мережі однойменних поліклінік, спеціалізується на медогляді іта видачі супровідної документації.
4,3
Київ бул. Академіка Вернадського, 4
м.Святошин 12 6 м.Житомирская 15 5
Спеціалізована клініка "Сімейна стоматологія" надає широкий спектр рішення стоматологічних проблем. Крім того, в клініці можна отримати послуги з медичної косметології.
Cеть клиник "Амеда"
3,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинский
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.
3,7