Пластика вуздечки верхньої губи в Києві (Святошинський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи у Святошинському районі
Пластика вуздечки верхньої губи «Доктор Зуб, стоматология» 1500 грн
Пластика вуздечки верхньої губи «Роса Дент, стоматология» 1000 грн
Пластика вуздечки верхньої губи «ДРТ Клиник (DRT Clinic), стоматологическая клиника» 400 грн
Знайдено 4 клініки

Сабина
Лікар дуже привітний. Пояснює все дуже доступно і логічно. Вміє знайти спільну мову як з дитиною, так і її батьками. Розмовляє ввічливо, зрозуміло та без поспіху. Пояснила абсолютно все! Побільше б таких спеціалістів! Дуже задоволена!
Квітка
Лікар дуже уважний і справжній професіонал! Майже 3 місяці, ми з дитиною бігала по лікарях і здавала купу аналізів і проходила (як виявилося) непотрібні обстеження. Спасибі велике за ретельний огляд і розгорнуту консультацію. Рекомендую!
Очень хорошая клинка. Стаивла импланты у Георгия Саркисяна. Осталась полностью довольна качеством, подходом и сервисом. Знаю что у нх еще есть очень хороши детские стоматологи, подруга детей водила, рассказывала что очень понравилось. Рекомендую!
Київ вул. Чистяківська, 2 А
м.Святошин 4 3 м.Нивки 13 9
Спеціалізований медичний центр "Доктор Зуб" займається вирішенням багатьох стоматологічних проблем. Пріоритетний напрямок клініки — дитяча стоматологія.
  • Пластика вуздечки губ (анестезія, ушивання) 1 500
Київ пр-т Академіка Палладіна, 20
м.Академгородок 8 4 м.Житомирская 14 7
Роса Дент — це ультрасучасна стоматологія, що надає комплексні послуги з терапії захворювань ротової порожнини і зубів. Сучасне технічне оснащення дозволяє отримати максимально достовірний результат і на підставі діагностичних заходів визначити схему лікування.
  • Френулопластика 1 000
Київ пр-т Перемоги, 109 А
м.Житомирская 15 м.Святошин 15
  • Пластика вуздечки губи от 400
Астра Дент
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.