Тимчасові коронки в Києві (Святошинський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи у Святошинському районі
Тимчасові коронки «Доктор Зуб, стоматология» 900 грн
Тимчасові коронки «Дана, стоматология» 350 грн
Тимчасові коронки «Стоммакс-К, стоматология» 100 грн
Тимчасові коронки «Роса Дент, стоматология» 1300 грн
Знайдено 5 клінік

Сабина
Лікар дуже привітний. Пояснює все дуже доступно і логічно. Вміє знайти спільну мову як з дитиною, так і її батьками. Розмовляє ввічливо, зрозуміло та без поспіху. Пояснила абсолютно все! Побільше б таких спеціалістів! Дуже задоволена!
Квітка
Лікар дуже уважний і справжній професіонал! Майже 3 місяці, ми з дитиною бігала по лікарях і здавала купу аналізів і проходила (як виявилося) непотрібні обстеження. Спасибі велике за ретельний огляд і розгорнуту консультацію. Рекомендую!
Очень хорошая клинка. Стаивла импланты у Георгия Саркисяна. Осталась полностью довольна качеством, подходом и сервисом. Знаю что у нх еще есть очень хороши детские стоматологи, подруга детей водила, рассказывала что очень понравилось. Рекомендую!
Київ вул. Чистяківська, 2 А
м.Святошин 4 3 м.Нивки 13 9
Спеціалізований медичний центр "Доктор Зуб" займається вирішенням багатьох стоматологічних проблем. Пріоритетний напрямок клініки — дитяча стоматологія.
  • Коронка пластмасова тимчасова прямим методом Protemp 900
  • Коронка пластмасова 1 300
Київ пр-т Академіка Палладіна, 20
м.Академгородок 8 4 м.Житомирская 14 7
Роса Дент — це ультрасучасна стоматологія, що надає комплексні послуги з терапії захворювань ротової порожнини і зубів. Сучасне технічне оснащення дозволяє отримати максимально достовірний результат і на підставі діагностичних заходів визначити схему лікування.
  • Коронка тимчасова (лабораторна) CAD / CAM 1 300
  • Коронка тимчасова (клінічна) 750
  • Корекція тимчасової коронки 250
  • Закриття шахти фотокомпозитом 250
  • Зняття коронки 650
4,3
Київ вул. Депутатська, 23 А
м.Житомирская 14 16 м.Святошин 16 9 м.Академгородок 25 5
Спеціалізований медичний центр "Дана" — це приватна клініка стоматології, яка почала функціонувати в 2009 році. Основна спрямованість установи - забезпечення амбулаторної стоматологічної допомоги.
4,3
Київ вул. Машинобудівників, 2 В (оф. 202) , смт. Чабани
р.Святошинский
Спеціалізована клініка "Стоммакс-К" займається усуненням проблем стоматологічного профілю. Основні напрямки роботи — терапевтична стоматологія, ендодонтія, лікування тканин пародонту, ортопедична стоматологія, ортодонтія, а також хірургічна стоматологія.
Астра Дент
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.