Сторінка 3. Клініки дерматології в Києві (метро Позняки)

Знайдено 46 клінік

Сб
Недавно у меня появился герпес на губе. Ситуация была неприятной, но не критической, поэтому я решила провести лечение дома. Купила в аптеке мазь и начала ею пользоваться, но герпес не только не исчез, он стал еще больше! Тут я и поняла, что мне просто необходима консультация дерматолога. Проведенный осмотр позволил доктору установить диагноз и назначить лечение, которое мне помогло. Хорошо еще, что вовремя обратилась, а так он мог бы и на пол лица распространиться. Благодарна врачу за помощь!
Анжела
Обращалась за консультацией дерматолога по поводу атопического дерматита, до этого уже пробовала заняться самолечением, но только усугубила ситуацию. На приеме врач меня внимательно выслушал и назначил лечение, которое мне действительно помогло. Благодарна за помощь!
Кирилл
Карина
Были проблемы с кожей, появились непонятные красно-розовые пятна, сходила в аптеку, где мне порекомендовали мазь, которая вообще не помогла. Сестра посоветовала сходить на консультацию к врачу. После проведенных исследований выяснилось, что у меня разноцветный лишай. Врач назначил таблетки и мазь на месяц лечения. После двух недель приема я заметила что пятна проходят, большое спасибо доктору, буду продолжать лечение.
Акції
Київ вул. Є. Пчілки, 3а
м.Харьковская 35 9 м.Позняки 31 6 м.Вырлица 48 13
MD Clinic - медичний центр широкого профілю «Медична династія» займається діагностування, лікуванням і профілактикою по 13 медичних напрямках. До штату входять 34 фахівця різних кваліфікації з багаторічним досвідом практичної роботи. Приймає лікар: Киндратышин Анна Викторовна
  • Аргоноплазмова коагуляція патології шийки матки1-2-3 зони без вартості анестезії 4 500
KinderKlinik
  • Консультація дерматолога 1 200
Благомед
Київ вул. Анни Ахматової, 46
м.Позняки 21 5 м.Осокорки 18 6
Фахівці багатопрофільної клініки «Благомед» проводять комплексну діагностику та лікування різних захворювань репродуктивної, травної, нервової систем. Пацієнтам надаються наступні медичні послуги: лікувальний масаж; консультації фахівців: уролога; гінеколога; невролога; педіатра; отоларинголога; ультразвукова діагностика.
  • Дерматоскопія (діагностика шкірного покриву) 350
  • Консультація дерматолога 1 000
  • Консультація дерматолога 2 500
  • Консультація дерматолога 2 500
  • Консультація дерматолога 700
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я Приймають лікарі: Андари Сусан Вахидулла, Клименко Оксана Федоровна, Васькевич Леся Петровна
  • Розширена консультація дерматолога, дерматовенеролога (у разі звернення в межах одного прийому з видаленням новоутворень і окремим питанням щодо проблем шкіри) 1 200
  • Видалення атероми 2 000
  • Повторне видалення доброякісних новоутворень (бородавок) за допомогою радіохвильового «ножа» або кріодеструктора до 2 мм (від 1 до 5 новоутворень, за всі) 310
  • Врослий ніготь третьої стадії (запальний процес без виділень чи з виділеннями з рани (оброблення, антисептик) 800
  • Повторне видалення доброякісних новоутворень (бородавок) за допомогою радіохвильового «ножа» або кріодеструктора (більше 2 мм, вартість за 1 новоутворення) 270
Київ вул. Михайла Гришка 1 , Позняки
м.Позняки 7 3 м.Осокорки 14 6
Оксфорд медікал (Oxford Medical) — це медичний центр в Києві на Гришка. Лікувально-діагностичний центр відноситься до міжнародної мережі клінік. Ключова його особливість — надання комплексних послуг з інструментальної діагностики організму з використанням сучасного технічного оснащення. Багатопрофільний центр має власну лабораторію, в якій можна проводити розширений пакет досліджень. Приймає лікар: Рыбчанская Юлия Евгеньевна
  • Кріодеструкція актинічного кератозу (1 процедура) новоутворень до 5 шт (без вартості анестезії) 900
  • Кріодеструкція бородавок (1 процедура) новоутворень до 10 шт (без вартості анестезії) 1 100
  • Кріодеструкція келоїдних рубців (1 процедура) новоутворень до 15 мм (без вартості анестезії) 1 200
  • Кріодеструкція папілом шкіри (1 процедура) новоутворень до 10 шт (без вартості анестезії) 1 800
  • Кріодеструкція доброякісного лентіго (1 процедура) новоутворень до 20 мм (без вартості анестезії) 2 400
6,8
Акції
Київ вул.Урлівська, 8
м.Позняки м.Осокорки
Медичний центр «IMPULSEMEDICAL» -- надійний помічник твого здоров’я Аналізи будь-якої складності Діагностика Консультація спеціалістів Вакцинація Ендоскопія Маніпуляційний кабінет Приймає лікар: Романенко Ирина Михайловна
  • Консультація дерматолога 690
  • Консультація дерматолога 590
6,7
Київ вул. Урлівська 23-Г
м.Позняки 31 7
Медичний центр Дитина — багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, фахівці якого готові надати кваліфіковану допомогу дітям до 15-ти років. Центр працює щоденно. Завдяки злагодженій роботі персоналу, знанням і вмінням знайти індивідуальний підхід до кожного малюка, дитина не відчуває дискомфорт і страх. Стаж співробітників досягає 18-ти років. Вони регулярно проходять стажування за кордоном, а за основу надання допомоги взяті принципи західних центрів.
  • Консультація дерматолога дитячого 570
Моя клиника
6,2
Київ вул. Олександра Мишуги, 3 В , Позняки
м.Позняки 4 3 м.Харьковская 14 6
Сімейний медичний центр широкого профілю "Моя клініка" на м. Позняки надає всі види лікувально-діагностичних послуг з багатьох напрямків медицини. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця. Приймає лікар: Складенко Алла Ивановна
Київ вул. Ревуцького, 44а
м.Харьковская 4 1 м.Позняки 18 3
Міжнародна медична клініка "Нью-лайф" є багатопрофільною. Фахівці клініки проводять лікування різних захворювань в області гінекології, стоматології, психіатрії, дерматології. Клініка оснащена сучасною апаратурою (SonoScape, Olympus, Юкард і т.д.). Використовуються унікальні методики лікування деяких поширених патологій. Приймає лікар: Семенчук Андрей Витальевич
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-16:00