Сторінка 10. Підшкірні ін'єкції в Києві

Сб Нед Цілодобово
Илона
Врачи отличные, обслуживание тоже. Все профессионально. Мне понравилось
Тимур
На прошлой неделе был в ЛОР-центре. На работе просквозило ухо, после чего оно начало болеть. Капли не помогали, поэтому пришлось идти к врачу. Прописанное специалистом лечение уже на третий день дало результат. Рекомендую.
Алена
Большой выбор исследований по нормальной цене. Я всегда здесь сдаю анализы.
Понравились комфортные условия проведения УЗИ на новейшем оборудовании. Всю беременность проходила, довольна обслуживанием.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 2 Д
м.Оболонь 35 6 м.Почайна 40 6
Медичний центр "Healthy Tonsils" на Оболоні спеціалізується в області безопераційного лікування гострих і хронічних патологій ЛОР-органів. Пацієнтів приймають досвідчені лікарі-отоларингологи, автори унікальних методик.
Київ с. Вишневе, вул. Григорія Сковороди, 12 (вул. Щорса)
Послуги, які надає клініка «МДА»: ультразвукові дослідження нирок, органів сечовидільної системи, статевих органів, щитоподібної, передміхурової та молочних залоз; обстеження при вагітності за допомогою ультразвуку.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Лыбедская 16 8 м.Зверинецкая 19 6 м.Демеевская 25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після 40-ка життя тільки починається!
Сеть клиник "Медбуд"
4,3
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний)
р.Соломенский
Центр анестезіології та інтенсивної терапії в кініки «Медбуд» забезпечує своїх пацієнтів реанімаційними діями при патологічних станах невідкладного характеру. Робота установи базується на міжнародних діагностичних і лікувальних протоколах.
6,2
м.Вокзальна 39 14 м.Деміївська 56 18 м.Олімпійська 59 21
Оптима-фарм
4,1
Київ вул. Солом'янська, 33
р.Соломенский
Спеціалізований медичний центр "Оптима-фарм" на Солом'янській займається лікуванням захворювань репродуктивної системи у жінок, використовує ефективні методи лікування патологій шийки матки, малоінвазивні оперативні втручання. Кваліфіковані фахівці медцентру застосовують новітні технології, всі послуги надаються на сучасному обладнанні.
Київ вул. Костянтинівська, 73
м.Тараса Шевченко 8 6 м.Лукьяновская 34 18
Спеціалізована клініка "Центр зцілення людини Кожум'яка" почала функціонувати з 2011 року. Профіль установи - болі в спині і супроводжуючі їх хвороби. Фахівці центру використовують у своїй лікарській практиці як вітчизняні та зарубіжні методики лікування, так і авторські.
Працює з
Вт: 14:00-20:00 Ср: 14:00-20:00 Чт: 14:00-20:00 Пт: 14:00-20:00 Сб: 10:00-15:00
Київ вул. Квітки Цісик, 5 Б
м.Академгородок 15
Багатопрофільний медичний центр «ЛЕЛЕКА» - це сучасний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу за напрямками: гінекологія, ведення вагітності, пологи, неонатологія та педіатрія.
  • Внутрішньовенна струминна ін'єкція 310
  • Ін'єкція внутрішньом'язова, підшкірна, внутрішньошкірна 270
Київ Харківське шосе, 56
м.Левобережная 10 м.Харьковская 10
  • Підшкірна ін'єкція (без вартості препарату) 100
3,7
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Медичний центр «Мед Імпульс» — це лікувально-діагностичний заклад, який надає кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту професійного рівня за доступними цінами. Ми використовуємо в нашій роботі новітнє обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу ефективність діагностики та лікування.
3,7
Київ пер. Бархатний, 2
м.Житомирская 13
Медична допомога — це спеціалізований медичний центр, що надає многопрофільні послуги. Лікувальна установа надає комплексну допомогу за основними напрямками. У штаті працюють лікарі, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та використовують на практиці оновлені техніки, що є гарантом отримання якісного результату. Техніко-медичне забезпеченням преміум класу направлено на надання кваліфікованої допомоги.