Сторінка 3. Медогляд в Києві

Знайдено 66 клінік

Сб Нед Цілодобово
Наблюдаюсь у Осауленко Татьяны Александровны. Более внимательного, чуткого и аккуратного врача ещё не встречала. Покорена ее отношением к пациенткам!
Олександра
Дуже задоволена візитом до гастроентеролога Інги Олександрівни.Лікар—супер!Рекомендую!
Алла
Самый лучший гинеколог. Рекомендую. С ней 10лет
Настя
После горе-врачей попала на прием к Оксане Николаевне и она мой врач уже более 6ти лет. Прекрасное отношнение, ничего лишнего не пропишет. Лечила мне эрозию и вела через пару лет беременность. Прекрасный приятный доктор!
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
Київ вул. Вадима Гетьмана, 3 , Шулявка
м.Шулявская 7 15 м.Дорогожичи 33 18
Більше 10 років відома на ринку медичних послуг компанія «Інститут клінічної медицини». Клініка пропонує послуги щодо своєчасної якісній діагностиці стану організму і виявленню проблем на ранніх стадіях: експертне ультразвукове дослідження, дуплексне сканування судин, ендоскопічна діагностика (гастроскопія, кольпоскопія), дерматоскопія, функціональна діагностика (електрокардіографія), фолікулометрія.
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило)
р.Соломенский
Медична клініка« Столиця »- це багатопрофільна клініка високого рівня, де діагностику і лікування проводять кваліфіковані фахівці в галузі медицини за всіма медичними напрямками: поліклініка, діагностика (УЗД, рентген, КТ), лабораторно інструментальні обстеження, челюсноліцевая хірургія, стоматологія, імплантологія, пластична хірургія, косметологія. Хірургічний стаціонар (загальна хірургія, ЛОР, ортопедія і травматологія, реконструктивні операції лицьового скелета. Післяопераційна реабілітація, профогляд, медичний огляд, в тому числі спортсменів, дітей та дорослих (всі види оформлення медичної документації), виклик лікаря додому, виклик лікаря в офіс , за місто, організація виїзного профогляду на підприємство.
  • Медогляд (візіометрія,корекція,офтальмоскопія за показаннями) 80
  • Комплексний медичний огляд згідно наказу МОЗ №246 для жінки попередній 1 160
  • Комплексний медичний огляд згідно наказу МОЗ №246 для чоловіка попередній 960
  • Комплексний медичний огляд згідно наказу МОЗ №280 для чоловіка попередній 830
  • Комплексний медичний огляд згідно наказу МОЗ №280 для жінки попередній 1 030
Київ вул. Шумського, 4 А
м.Левобережная м.Дарница м.Осокорки
Кабінет сімейного лікаря, терапевта Білоус М. М. — це кваліфікована медична допомога пацієнтам з захворюваннями суглобів, серцево-судинної, ендокринної, нервової, дихальної системи, сечостатевого, травного тракту.
  • Медогляд 500
Акції
Київ житловий масив Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка)
м.Академгородок м.Сырец м.Берестейская
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з більш ніж 10-ти річним досвідом. У центрах застосовують сучасні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ще на ранніх стадіях та надавати якісне професійне лікування.
Київ, с. Чайки, вул. Печерська, 4
6,2
Київ вул. Шовковична, 34в
р.Печерский
Багатопрофільна лікувально - діагностична клініка сімейної медицини «Здоров'я столиці» - це приватна амбулаторія високого стандарту обслуговування, орієнтована на максимальну зручність для клієнта, що надає широкий спектр медичних послуг на власній базі з залученням професійних, досвідчених фахівців різних спеціальностей.
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерская 6 5 м.Зверинецкая 14 10 м.Дворец Украина 31 17
Медичний центр «Здравиця» — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і гастроентерологію. Тут представлені кваліфіковані фахівці, що ведуть лікування широкого спектру захворювань.
6,1
Київ вул. Павла Полуботка 32
м.Дарница 6 4 м.Черниговская 11 3
Спеціалісти клініки доктора Чорномиза спеціалізуються на еферентній терапії, проводять виведення з організму токсинів, отрут і хімікатів. Пацієнтам надаються медичні послуги наступних категорій: консультації уролога, дерматолога, гінеколога, хірурга, гастроентеролога, терапевта, сімейного лікаря, нарколога. Також в клініці проводиться комплексне діагностичне обстеження.
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.
Моя клиника
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 20
м.Минская 11 4 м.Оболонь 18 6
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр "Моя клініка" на м. Мінська надає якісну медичну допомогу для всієї родини з багатьох напрямків, включаючи гінекологію, ендокринологію, урологію, загальну терапію, гастроентерологію, хірургію, отоларингологію, неврологію, стоматологію, косметологію, нейрохірургію і ін.