Сторінка 4. Масаж комірцевої зони в Києві

Знайдено 90 клінік

Сб Нед Цілодобово
Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.
София Н.
Я була вперше у неї. Мені дуже сподобався лікар, вона дуже уважна, професіонал, надала дуже гарну консультацію. Розробила детальну схему лікування, в розмові вона використовувала доступну для розуміння лексику. Величезне спасибі.
inna
Дуже уважний, дуже добрий лікар! Консультує в повному обсязі. Дуже хороший фахівець, якого ще варто пошукати. Спеціалізується не лише в свої галузі, а й може проконсультувати по суміжних спеціальностях! По справжньому компетентний лікар.
5,7
Київ пр. Перемоги, 67
м.Нивки 2 м.Берестейская 5
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
  • Масаж шийно-комірцевої зони (30 хв) 500
Сеть клиник "Медиком"
5,4
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м.Почайна 32 11 м.Минская 33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі «Медіком», пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей, медогляди на різних етапах життя дитини, фізіотерапевтичні процедури, ультразвукові дослідження.
5,2
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Звіринецька 21 10
Київ вул. Сирецька, 32 , Куренівка
м.Сырец 36 9 м.Почайна 43 16
Амбулаторно-хірургічна клініка «Леомед» розташована в центрі на Подолі. Спеціалізація медзакладу — оперативна терапія за системою «хірургія 1 дня». Компонентами структури медустанови є: консультаційні та маніпуляційні кабінети, діагностичне відділення, операційний блок амбулаторного хірургічного втручання, палати обслуговування у денному стаціонарі.
Працює з
Київ вул. Чигоріна 16
м.Печерская 15 3
Медичний центр "Цертус" спеціалізується на проведенні пластичних операцій і косметологічних процедур. Лікарі клініки використовують у своїй діяльності інноваційні досягнення медицини. Для проведення маніпуляцій використовуються лазерні системи і ендоскопічна техніка.
Київ вул. Євгенія Харченко, 64 , Бортничі
м.Бориспольская 60 10
Центр сімейної медицини «Family Care» в Бортничах спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань. Прийом ведуть кваліфіковані лікар: терапевти, гастроентерологи, гомеопати, кінезітерапевти, косметологи, отоларингологи, проктологи, стоматологи, рефлексотерапевти.
Здоровый Рух
Київ вул. Мишуги, 10
м.Позняки 7 3
Оздоровчий центр кінезітерапії "Здоровий Рух" на Мишуги — медичний заклад, який спеціалізується на наданні пацієнтам допомоги в галузі фізичної реабілітації без застосування лікарських препаратів. У центрі лікують остеохондроз, сколіоз, протрузії, міжхребетні грижі, артрит й артроз суглобів.
Клініка "Gold Laser" спеціалізується на естетичній медицині, лазерних косметологічних процедурах, пластичної хірургії. Фахівці клініки надають такі послуги: естетична хірургія: маммопластика; пластика тіла та обличчя; лікування облисіння; інтимна пластика; лазерні процедури: ліфтинг; епіляція; фотоомолоджування; ліквідація розтяжок; дерматологія: ікування акне; усунення рубців і шрамів.
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактовая площадь 7 3 м.Тараса Шевченко 10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог, масажист. Це досвідчені фахівці, деякі мають науковий ступінь.
Київ ул. Джона Маккейна (кол. Івана Кудрі), 26
м.Голосеевская 9 4 м.Васильковская 13 6
Клініка Доктора Василишина дерматології та естетики займається лікуванням пацієнтів в області дерматології, косметології, психотерапії. Заснована лікарем вищої кваліфікаційної категорії, к. м. н. Василишиним А. А. Спеціалізується клініка на діагностиці та лікуванні вітіліго, апаратної лазерної терапії.
Київ вул. Олени Пчілки, 4
м.Позняки 27 8 м.Харьковская 34 8
Багатопрофільний діагностичний центр «ВІП ТЕСТ» спеціалізується на діагностиці і лікуванні інфекційних та запальних процесів. За роки свого існування він значно удосконалив свою діагностичну базу.