Клініки кінезіотейпування в Києві (метро Контрактова площа)

Можливо, вас цікавлять лікарі кінезітерапевти біля зуп. метро Контрактова площа
Індивідуальний лікувальний сеанс кінезіотерапії 350 грн
Кінезіотерапія 1 курс (1-12 заняття) 600 грн
Знайдено 6 клінік

Карина
Никак не могла избавиться от целлюлита, комплексы были страшные, что только не делала, весь интернет переискала, к врачу идти не хотела, и зря!!! Я народными средствами потратила денег больше, чем тут за курс заплатила, но при этом тут сразу результат виден был и сейчас тело шикарно выглядит!!
Aleksandr
Дуже кваліфікований фахівець. Консультація пройшла на гідному рівні, я дуже вдячні фахівцю. В адресу лікаря хочеться сказати тільки найкращі слова та побажання. Дякую відповідальний підхід до мого здоров'я! Прийду на повторний прийом.
Роберт
Лікар дуже уважний. Вміє знайти словесний контакт з пацієнтом, все пояснив та розповів. В цілому, всім задоволені. Його рекомендації з приводу лікування мені допомогли. зараз відмічаю значне покращення свого самопочуття. Рекомендую!
Владислав
Валерий Григорьевич очень помог мне в свое время. После нескольких сеансов буквально поставил меня на ноги. И я забыл про спину белее чем на два года. Лечение очень эффективно. И жена моя у него спину лечит.
ИВР
Київ вул. Оболонська, 12
м.Тараса Шевченко 6 5 м.Контрактовая площадь 11 4
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
  • Кінезіотейпування 400
  • Кінезіотерапія 1 курс (1-12 заняття) 600
  • Кінезіотерапія 2 курс (13-24 заняття) 570
  • Кінезіотерапія 3 курс (25-36 заняття) 530
  • Кінезіотерапія 4 курс (37-48 заняття) 500
Спеціалісти медичного центру «KinesisLife» проводять лікування різних захворювань безопераційним методом (за допомогою кінезіотерапії). Пацієнтам надаються послуги наступних видів: усунення целюліту, позбавлення зайвої ваги, виправлення викривлення хребта, лікування артриту, болю в спині, артрозу, патологічної чутливості кінцівок. Також проводиться корекція фігури і реабілітація після операцій. Приймає лікар: Игнатенко Ксения Владимировна
  • Індивідуальний лікувальний сеанс кінезіотерапії 350
  • Персональний лікувальний сеанс кінезіотерапії 400
  • Надання послуги з виїздом додому (вартість виклику, додатково оплачується вартість послуги) от 500
Київ вул. Нижній Вал, 49 А , Поділ
м.Контрактовая площадь 6 4 м.Почтовая площадь 19 6 м.Лукьяновская 34 15
Багатопрофільний медичний центр "Інто-Сана" на Подолі входить до мережі медзакладів України, займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей і дорослих з багатьох напрямків. Серед персоналу центру лікарі вищої та першої категорії кваліфікації.
6,2
Київ вул. Полтавська, 10 (каб. 22) , Лук'янівка
м.Лукьяновская 13 10 м.Вокзальная 24 16 м.Контрактовая площадь 36 24
Косметологічний центр KeyMed спеціалізується на наданні широкого спектру послуг в області косметології, дерматології і кінезіотейпірованія. Застосування підходів сучасної медицини, комбінація різних методів, впровадження в клініці сучасних технологій дозволяють досягти оптимального і стійкого результату. Прийом ведуть фахівці з багаторічним досвідом роботи, які систематично підвищують кваліфікацію на спеціалізованих курсах, беруть участь в медичних семінарах і конференціях
5,7
Київ вул. Костянтинівська 2 А, БЦ Контрактовий
м.Контрактовая площадь 15
  • Кінезіотейпування однієї зони 200
Здоровый Рух
Київ вул. Оболонська, 29 , Поділ
м.Тараса Шевченко 5 2 м.Контрактовая площадь 11 4
Оздоровчий центр кінезітерапії "Здоровий Рух" на Оболонській спеціалізується в області реабілітації пацієнтів із захворюваннями хребта без застосування медпрепаратів. У клініці ведуть прийом кваліфіковані фахівці з фізичної реабілітації. Приймає лікар: Мамчур Максим Васильевич