Клініки кінезіотейпування в Києві (метро Тараса Шевченко)

Можливо, вас цікавлять лікарі кінезітерапевти біля зуп. метро Тараса Шевченко
Кінезіотерапія 1 курс (1-12 заняття) 600 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Aleksandr
Дуже кваліфікований фахівець. Консультація пройшла на гідному рівні, я дуже вдячні фахівцю. В адресу лікаря хочеться сказати тільки найкращі слова та побажання. Дякую відповідальний підхід до мого здоров'я! Прийду на повторний прийом.
Роберт
Лікар дуже уважний. Вміє знайти словесний контакт з пацієнтом, все пояснив та розповів. В цілому, всім задоволені. Його рекомендації з приводу лікування мені допомогли. зараз відмічаю значне покращення свого самопочуття. Рекомендую!
Сергій Доля
Щиро дякую лікарю Покидьку А.М за чуйне професійне відношення до мене.Це дійсно спеціаліст своеї справи і гордість нашої медицини який поміг мені стати до повноцінного життя і праці.Міцьного здоров'я Вам і Благополуччя в вашому житті і вашій нелегкій справі
Варвара
Записала своего папу к неврологу. Врач, Грицюк Виталий Владимирович, переубедил его у том, что нужно срочно заняться лечением спины. Благодарна Вам от всего сердца. Спина папы уже не так беспокоит.
ИВР
Київ вул. Оболонська, 12
м.Тараса Шевченко 6 5 м.Контрактовая площадь 11 4
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
  • Кінезіотейпування 400
  • Кінезіотерапія 1 курс (1-12 заняття) 600
  • Кінезіотерапія 2 курс (13-24 заняття) 570
  • Кінезіотерапія 3 курс (25-36 заняття) 530
  • Кінезіотерапія 4 курс (37-48 заняття) 500
ИВР
Київ вул. Загорівська, 23 (пов. 1) , Лук'янівка
м.Лукьяновская 22 8 м.Дорогожичи 23 9 м.Тараса Шевченко 34 11
Інститут вертебрології і реабілітації на Лук'янівці займається проблемами патології хребта, заснований в 2002 році. Колектив інституту має багаторічний досвід роботи в даній області, вся діяльність сертифікована МОЗ, авторські методики запатентовані.
  • Кінезіотейпування 400
  • Кінезіотерапія 1 курс (1-12 заняття) 600
  • Кінезіотерапія 2 курс (13-24 заняття) 570
  • Кінезіотерапія 3 курс (25-36 заняття) 530
  • Кінезіотерапія 4 курс (37-48 заняття) 500
Здоровый Рух
Київ вул. Оболонська, 29 , Поділ
м.Тараса Шевченко 5 2 м.Контрактовая площадь 11 4
Оздоровчий центр кінезітерапії "Здоровий Рух" на Оболонській спеціалізується в області реабілітації пацієнтів із захворюваннями хребта без застосування медпрепаратів. У клініці ведуть прийом кваліфіковані фахівці з фізичної реабілітації. Приймає лікар: Мамчур Максим Васильевич