Визначення антитіл до двоспіральної ДНК (ds-ДНК) в Києві (Голосіївський район)

Гладка мускулатура, антитіла сумарні (ASMA, метод IFT) (с9160) (1 робочий день) 590 грн
Вірус гепатиту В (Hepatitis В Virus), кількісне визначення ДНК методом ПЛР 765 грн
Антитіла до 2-спіральної ДНК (ADNA 2) 400 грн
ПЛР. Визначення ДНК вірусу гепатиту В (плазма, якісне визначення) 180 грн
Знайдено 8 клінік

Здравствуйте! Долгое время обслуживаюсь в Клинике "Вива" на Антоновича, а именно у врача Сидорчук Е. С. Елена Сергеевна очень внимательный и грамотный доктор, который решил мои проблемы, за что ей благодарна.Да и Клиника уютна и чистая с доброжелательным персонал.
Особлива поліклініка. Де по справжньому дбають про здоров'я пацієнтів. Довіряємо 2х діток саме педіатрам Стойко, Кошиль, Самошина. У наш час це просто рідкість, де доступні ціни і високий сервіс. Цінуємо і любимо все тут.
Отличный врач! Всегда внимательно осматривает деток,понятно объясняет,аргументирует свои назначения.Я ему доверяю.
Неймовірно вдячна цьому лікарю! Півроку лікувалася у різних клініках від циститу, нічого не допомагало... У той час як в Добробуті уролог запевняв, що я здорова і всі мої проблеми через психіку, Жанна Григорівна одразу видала направлення на проходження цистоскопії! У результаті в мене виявилася лейкоплакія (а не проблеми на психологічному рівні)! Я дуже рада, що одного дня прийшла на прийом до Жанни Григорівни і вона добросовісно і компетентно визначила мій діагноз, а не "водила за ніс", як це робили інші "лікарі".
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Антоновича, 155
м.Дворец Украина 8 2 м.Лыбедская 5 2
Медична клініка "Viva" на м. Либідська распложена недалеко від метро. Лікарі клініки спеціалізуються на профілактиці та лікуванні найрізноманітніших захворювань і патологій. Вам не варто замислюватися, що взяти з собою на прийом, в клініці вас забезпечать усім необхідним для проведення якісної діагностики при огляді.
  • Гладка мускулатура, антитіла сумарні (ASMA, метод IFT) (с9160) (1 робочий день) 590
  • ДНК односпіральна, антитіла IgG (с2045) (2 робочих дні) 750
Мамин Дом на Академіка Вільямса – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
  • Визначення ДНК Боррелій (Borrelia Burgdorferi) 500
  • Визначення ДНК до хламідії трахоматіс (Chlamydia trachomatis) ( Зішкряб, сеча. Якісно) 210
  • Визначення ДНК до уреаплазми спецієс (Ureaplasma species ) (Зішкряб, сеча. Якісно) 210
  • Визначення ДНК до мікоплазма хомініс (Mycoplasma hominis) (Зішкрiб, сеча. Якісно) 210
  • Визначення ДНК до мікоплазма геніталіум (Mycoplasma genitalium) (Зішкряб, сеча. Якісно) 210
Днепролаб
7,4
Київ вул. Якубовського, 6 (поліклініка Голосіївського р-ну №2)
м.Ипподром 17 4 м.Васильковская 9 35
Діагностична лабораторія «Дніпролаб» на Якубовського надає широкий спектр послуг, проводить більше 500 видів досліджень організму. У штаті лабораторії кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід роботи.
  • Вірус гепатиту В (Hepatitis В Virus), кількісне визначення ДНК методом ПЛР 765
  • Швидкість осідання еретроцитів 65
  • Аскаридоз (Ascaris spp.), якісне визначення ДНК методом ПЛР 785
  • Лямбліоз (Lamblia Intestinalis Giardia), якісне визначення ДНК методом ПЛР 585
  • Кандідоз (C. albicans, C. glabrata, C. krusei), якісне визначення ДНК методом ПЛР 435
6,7
Київ вул. Будіндустрії, 5 А
м.Выдубичи м.Зверинецкая м.Славутич
Медичний комплекс МРІЯ — сучасна медична установа, яка надає широкий спектр послуг лікувально-діагностичного профілю. На консультації лікар насамперед проводить опитування пацієнта, акцентуючи увагу на часі появи, виразності симптомів хвороби. Після цього слідує огляд, вимірювання артеріального тиску, температури, оцінка шкірних покривів.
  • ПЛР. Визначення ДНК вірусу гепатиту В (плазма, якісне визначення) 180
  • ПЛР. Кількісне визначення ДНК вірусу гепатиту В (Real-Time) (плазма) 550
  • ПЛР. Визначення ДНК вірусу гепатиту TTV (плазма, якісне визначення)* 300
  • ПЛР. Визначення ДНК токсоплазми (кров, якісне визначення) 140
  • ПЛР. Визначення ДНК вірусу герпесу (HSV 1,2) (Зішкряб, Кількісно) 140
ADONIS
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській створений, для максимального задоволення потреб українців у сучасному та якісному медичному обслуговуванні. Ми пропонуємо нашим пацієнтам найповніший спектр консультацій та діагностичних обстежень згідно з сучасними європейськими протоколами. На базі кліники працюють висококваліфіковані лікарі різних спеціальностей, кабінети ультразвукових та ендоскопічних досліджень, технологічні операційні та сучасна лабораторія.
МедЛаб, мережа лабораторій
р.Голосеевский
3,0
Київ вул. Велика Васильківська, 101
м.Дворец Украина 4 4 м.Олимпийская 12 6 м.Печерская 20 9
Пункт забору ПЛР-тестів в Києві на Великій Васильківській — це один з численних філій широкої мережі лабораторій Меділабс, яка почала свою роботу близько 8 років тому. Її засновники — молоді перспективні лікарі, які готові надати якісні послуги всім бажаючим. З кожним роком число позитивних відгуків, як пацієнтів, так і лікарів стрімко збільшується. Це обумовлено швидким проведенням лабораторної діагностики та точністю результатів. Залежно від необхідності, відповідь аналізу можна отримати вже через 45 хвилин після забору біологічного матеріалу.