Визначення антитіл до двоспіральної ДНК (ds-ДНК) в Києві (метро Либідська)

Гладка мускулатура, антитіла сумарні (ASMA, метод IFT) (с9160) (1 робочий день) 590 грн
Аутоантитіла до гладкої мускулатури 465 грн
Швидкий тест на Тропонін 350 грн
9,0
Знайдено 5 клінік

Людмила
Здравствуйте! Долгое время обслуживаюсь в Клинике "Вива" на Антоновича, а именно у врача Сидорчук Е. С. Елена Сергеевна очень внимательный и грамотный доктор, который решил мои проблемы, за что ей благодарна.Да и Клиника уютна и чистая с доброжелательным персонал.
Виктория
Неймовірно вдячна цьому лікарю! Півроку лікувалася у різних клініках від циститу, нічого не допомагало... У той час як в Добробуті уролог запевняв, що я здорова і всі мої проблеми через психіку, Жанна Григорівна одразу видала направлення на проходження цистоскопії! У результаті в мене виявилася лейкоплакія (а не проблеми на психологічному рівні)! Я дуже рада, що одного дня прийшла на прийом до Жанни Григорівни і вона добросовісно і компетентно визначила мій діагноз, а не "водила за ніс", як це робили інші "лікарі".
Марта
Лікар дуже чуйна. Подобається те, що не призначає зайвого лікувуання. Не лише гінеколог, але й ендокринолог. З розумінням підходить до кожноі ситуаціі, постійно на звязку, доброзичливо і спокійно відповідає на всі питання, які цікавлять. І головне - не нагнітає. Спостерігаюсь в неі уже 3 роки.
Мар'яна
Дуже задоволена тим, що мого сина-підлітка позбавили від акне. Яке набридло вже своїм довгим існуванням. Але після декількох походів до лікаря та призначених процедур акне щезло, ніби його і не було ніколи... Дуже вдячна дерматологу Олені Різніченко та клініці загалом!
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Антоновича, 155
м.Дворец Украина 8 2 м.Лыбедская 5 2
Медична клініка "Viva" на м. Либідська распложена недалеко від метро. Лікарі клініки спеціалізуються на профілактиці та лікуванні найрізноманітніших захворювань і патологій. Вам не варто замислюватися, що взяти з собою на прийом, в клініці вас забезпечать усім необхідним для проведення якісної діагностики при огляді.
  • Гладка мускулатура, антитіла сумарні (ASMA, метод IFT) (с9160) (1 робочий день) 590
  • ДНК односпіральна, антитіла IgG (с2045) (2 робочих дні) 750
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
KinderKlinik
7,1
Київ вул. Кахи Бендукідзе, 2 , Чорна гора
м.Зверинецкая 12 10 м.Лыбедская 29 8 м.Выдубичи 27 19
KINDERKLINIK — єдина спеціалізована мережа клінік для дітей та батьків у Києві. 4 філії у Києві: Виноградар, Печерська. Позняки, Голосієво. Доказові лікарі для дітей та дорослих. Власна лабораторія.
  • Антитіла до денатурованої ДНК (ADNA I) 600
  • Антитіла до нативної ДНК (ADNA II) 600
  • Виявлення ДНК вірусу гепатиту В методом REAL TIME ПЛР (якісне визначення) 525
  • Виявлення ДНК вірусу гепатиту В методом REAL TIME ПЛР - кров (кількісне визначення) 1 050
  • Виявлення ДНК вірусу гепатиту TT методом REAL TIME ПЛР - кров, біоптат та ін. (якісне визначення) 420
Працює з
Вт: 09:00-19:00 Ср: 09:00-19:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00
6,7
Київ бул. Марії Приймаченко, 6
м.Зверинецкая 13 5 м.Печерская 14 4 м.Лыбедская 22 8
Пункт забору ПЛР-тестів в Києві на Марії Приймаченко — один з численних філій крупної мережі лабораторій Меділабс, відкритої ще в 2013 році. Команда професіоналів надає кваліфіковані послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням точних результатів в максимально короткий термін. Ціновий діапазон на аналізи практично не відрізняється від вартості досліджень в державних закладах.
  • Спадкові мутації BRCA1 (5 мутацій) та BRCA2 (1 мутація), ПЛР 2 400
  • Швидкий тест для виявлення антигенів вірусів ГРИПУ А та В 190
  • ПЛР. Визначення Борелії (Borrelia burgdorferi) ДНК (кліщ, цільна кров) 390
  • Helicobacter pylori якісне визначення ДНК методом ПЛР (кал) 655
  • Швидкий тест на виявлення стрептококу групи А 280
6,0
Київ вул. Миколи Амосова, 5
м.Дворец Украина 32 14 м.Олимпийская 27 12 м.Лыбедская 42 14
Український лікувально-діагностичний центр — це медична лабораторія на вулиці Амосова, яка відкриває свої двері для пацієнтів з усіх куточків України. У клініці приймають кваліфіковані фахівці, які знають всі тонкощі забору біологічних матеріалів з їх подальшим дослідженням. У лабораторії встановлено сучасне технічне оснащення, включаючи аналізатори оновленого зразка. У поєднанні з якісними реактивами вони дають швидкий результат в стислі терміни. Лабораторія функціонує відповідно до встановлених стандартів, з використанням інноваційних методик.
  • Аутоантитіла до гладкої мускулатури 465
  • Виділення ДНК людини 245
3,7
Київ вул. Клінічна, 23/25, оф. 22
м.Дворец Украина м.Лыбедская м.Олимпийская
Медичний центр V Clinic Health&Beauty — це сучасна клініка для підтримки міцного здоров'я, молодості і краси. Фахівці центру — кваліфіковані лікарі з великим досвідом роботи, вони надають послуги за такими напрямками, як алергологія, функціональна діагностика, косметологія.
Сб: 09:00-18:00