Аналіз крові на гормон Т3 в Києві (Голосіївський район)

Трийодтиронін вільний (Т3 вільн) (vi) (2 робочих дні) 410 грн
Трийодтиронін загальний (Т3 заг.,Т3) 150 грн
Т3 (трийодтіронин загальний) 140 грн
7,0
Знайдено 5 клінік

Людмила
Здравствуйте! Долгое время обслуживаюсь в Клинике "Вива" на Антоновича, а именно у врача Сидорчук Е. С. Елена Сергеевна очень внимательный и грамотный доктор, который решил мои проблемы, за что ей благодарна.Да и Клиника уютна и чистая с доброжелательным персонал.
Оксана
Хочу выразить благодарность Светлане Николаенко за прекрасное настроение и профессиональное обслуживание и
Леся
Консультируюсь несколько лет у одного врача и она всегда рекомендует именно эту лабораторию, своему врачу полностью доверяю и выбор лаборатории полностью устраивает, всё всегда в лучшем виде!
09 октября '20 г.
Виктория
Неймовірно вдячна цьому лікарю! Півроку лікувалася у різних клініках від циститу, нічого не допомагало... У той час як в Добробуті уролог запевняв, що я здорова і всі мої проблеми через психіку, Жанна Григорівна одразу видала направлення на проходження цистоскопії! У результаті в мене виявилася лейкоплакія (а не проблеми на психологічному рівні)! Я дуже рада, що одного дня прийшла на прийом до Жанни Григорівни і вона добросовісно і компетентно визначила мій діагноз, а не "водила за ніс", як це робили інші "лікарі".
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Антоновича, 155
м.Дворец Украина 8 2 м.Лыбедская 5 2
Медична клініка "Viva" на м. Либідська распложена недалеко від метро. Лікарі клініки спеціалізуються на профілактиці та лікуванні найрізноманітніших захворювань і патологій. Вам не варто замислюватися, що взяти з собою на прийом, в клініці вас забезпечать усім необхідним для проведення якісної діагностики при огляді.
  • Трийодтиронін вільний (Т3 вільн) (vi) (2 робочих дні) 410
  • Трийодтиронін загальний (Т3 заг) (vi) (2 робочих дні) 390
Сб: 08:00-21:00 Нд: 08:00-21:00
Днепролаб
7,4
Київ вул. Якубовського, 6 (поліклініка Голосіївського р-ну №2)
м.Ипподром 17 4 м.Васильковская 9 35
Діагностична лабораторія «Дніпролаб» на Якубовського надає широкий спектр послуг, проводить більше 500 видів досліджень організму. У штаті лабораторії кваліфіковані фахівці, що мають багаторічний досвід роботи.
  • Трийодтиронін загальний (Т3 заг.,Т3) 150
  • Трийодтиронін вільний (Т3 вільн., FT3) 150
Сб: 09:00-13:00
6,7
Київ вул. Будіндустрії, 5 А
м.Выдубичи м.Зверинецкая м.Славутич
Медичний комплекс МРІЯ — сучасна медична установа, яка надає широкий спектр послуг лікувально-діагностичного профілю. На консультації лікар насамперед проводить опитування пацієнта, акцентуючи увагу на часі появи, виразності симптомів хвороби. Після цього слідує огляд, вимірювання артеріального тиску, температури, оцінка шкірних покривів.
  • Т3 (трийодтіронин загальний) 140
5,1
Київ вул. Метрологічна, 44
м.Теремки 38 7 м.Ипподром 45 13
Медичний центр "Сучасна медицина" — приватний медичний центр, який надає послуги для дорослих пацієнтів і підлітків. У клініці приймають гепатологи, гастроентерологи, сімейні лікарі, урологи та хірурги, ендокринологи і кардіологи, онкологи та наркологи, дерматокосметологи й інші фахівці.
Сб: 08:00-20:00
3,0
Київ вул. Велика Васильківська, 101
м.Дворец Украина 4 4 м.Олимпийская 12 6 м.Печерская 20 9
Пункт забору ПЛР-тестів в Києві на Великій Васильківській — це один з численних філій широкої мережі лабораторій Меділабс, яка почала свою роботу близько 8 років тому. Її засновники — молоді перспективні лікарі, які готові надати якісні послуги всім бажаючим. З кожним роком число позитивних відгуків, як пацієнтів, так і лікарів стрімко збільшується. Це обумовлено швидким проведенням лабораторної діагностики та точністю результатів. Залежно від необхідності, відповідь аналізу можна отримати вже через 45 хвилин після забору біологічного матеріалу.
Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00