Сторінка 2. Бюгельне протезування зубів в Києві

Знайдено 139 клінік

Сб Нед Цілодобово
Тамара
В ЦИС попала случайно, но рада что остановилась на этой клинике. Теперь в другие ни ногой, тут именно то отношение, уровень профессионализма, которые я искала.
СПАСИБО!
Все просто чудово! Лікар привітна, та уважна. На всі поставленні питання, я отримав вичерпну відповідь. Мені сподобалося абсолютно все! Починаючи від персоналу, закінчуючи самим прийомом. Все так, як має бути у хорошого спеціаліста.
Анфіса
Дуже хороший лікар. До цього я бував в багатьох спеціалістів. Але не можу сказати що там мені все подобалося. Вони були якісь різкі, мало комунікабельні. А тут все зовсім не так, лікар привітна та усміхнена. Все докладно розповідає. Дякую!
Надя
Сказала б, що лікар справжній професіонал своєї справи. Уважна і кваліфікована. Дуже сподобалося, що вона коментувала весь процес процедури. Маніпуляції проходили під місцевою анестезією. Так що я нічого не відчув. Фахівця рекомендую!
Київ вул. Гоголівська, 39
м.Лукьяновская 17 5 м.Университет 27 11 м.Площадь Независимости 37 15
Спеціалізований медичний центр "Бремен" - це німецька стоматологічна клініка, яка гарантує європейську якість за вітчизняну ціну. Всі матеріали, використовувані в роботі, закуповуються безпосередньо у зарубіжних постачальників, що гарантує їх якість. Приймають лікарі: Боксер Станислав Леонидович, Изадхах Фаршад, Садовничий Антон Сергеевич
Київ наб. Дніпровська, 25
м.Осокорки 15 5 м.Славутич 24 6 м.Позняки 27 6
Спеціалізована клініка "Центр Ізраїльської стоматології" почала функціонувати в 2012 році. Головний пріоритет установи - європейська якість обслуговування. Серед лікарів клініки - фахівці з вченими званнями.
  • Бюгельне протезування зубів 37 800
  • Бюгельне протезування зубів 33 600
  • Бюгельне протезування зубів 4 200
Київ, вул. Митрополита Андрія Шептицького, 14
м.Лівобережна 7 2 м.Дарниця 18 4
Cеть клиник "Вилида"
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6, корп. 2
м.Оболонь 25 4 м.Почайна 36 6
Медичний заклад "Віліда" являє собою стоматологічний центр, який об'єднав висококваліфікованих лікарів даної спеціалізації. Перевагою центру є комплексне вирішення стоматологічних проблем: від проведення діагностики до отримання повноцінного результату.
  • Бюгельний протез от 9 750
  • Заміна матриці бюгельного протеза (за 1 од.) 1 950
Київ пр. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 24, секція 10
м.Минская 16 5 м.Оболонь 23 7 м.Героев Днепра 28 8
Eurodental - це багатопрофільний стоматологічний заклад, в якому надаються такі послуги, як видалення зубів мудрості, імплантація, ортодонтія, ортопедія та протезування зубів, терапевтична та хірургічна стоматологія. Для встановлення точного діагнозу та проведення точного лікування, в клініці працюють: гнатолог, імплатолог, хірург, ортодонт, пародонтолог, терапевт, ендодонтист, стоматолог-ортопед, дитячий стоматолог. Лікарі використовують найсучасніші прилади діагностики, такі як: мікроскоп, кандіолограф, 3D комп’ютерна томографія, штучний інтелект та багато іншого. Приймають лікарі: Хитрук Роман Славиевич, Желнова Валерия Владимировна
  • Бюгельний протез без замкової фіксації і нейлонових кламерів 16 960
м.Позняки 7 2 м.Харьковская 11 4
  • Бюгельний протез 7 765
Київ вул. Чистяківська, 2 А
м.Святошин 4 3 м.Нивки 13 9
Спеціалізований медичний центр "Доктор Зуб" займається вирішенням багатьох стоматологічних проблем. Пріоритетний напрямок клініки — дитяча стоматологія.
  • Бюгельний протез замковий на імплантатах 28 000
  • Бюгельний протез з кламерним кріпленням 9 300
  • Бюгельний протез з замковим кріпленням 13 200
  • Апарат бюгельний 6 000
Київ б-р Марії Приймаченко, 6
м.Зверинецкая 7 7 м.Печерская 13 4
Стоматологічна клініка «Вікторія Дент» спеціалізується на всіх видах лікування зубів, захворювань ясен. У клініці використовуються сучасні високотехнологічні методики, якісні матеріали, європейські стандарти. Серед стоматологів ортодонти, терапевти, хірурги, ортопеди, імплантології, дитячі фахівці. Приймає лікар: Носиков Алексей Юрьевич
  • Бюгельний протез на замках (Пакет Станадрт) 7 950
  • Бюгельний гіпотез на кламерахах (Пакет Еліт) 9 200
  • Бюгельний гіпотез на замках (Пакет Еліт) 11 000
  • Ремонт протеза 600
Київ пр-т Академіка Палладіна, 20
м.Академгородок 8 4 м.Житомирская 14 7
Роса Дент — це ультрасучасна стоматологія, що надає комплексні послуги з терапії захворювань ротової порожнини і зубів. Сучасне технічне оснащення дозволяє отримати максимально достовірний результат і на підставі діагностичних заходів визначити схему лікування.
  • Бюгельний протез простий на кламерній фіксації (лабораторія класу А) 15 500
  • Бюгельний протез простий на кламерній фіксації (лабораторія класу Б) 12 000
  • Бюгельний протез складний на замковій фіксації (лабораторія класу А) (без вартості фіксуючих елементів) 18 000
  • Бюгельний протез складний на замковій фіксації (лабораторія класу Б) (без вартості фіксуючих елементів) 14 000
  • Облицювання (фасетка) в бюгельному протезі (за одиницю) (лабораторія класу А) 900
Київ вул. Костянтинівська, 22/17а
м.Контрактовая площадь 4 5 м.Тараса Шевченко 10 6 м.Лукьяновская 34 25
Клініка провідної сімейної стоматології «Аванто» у Києві працює з 1993 року. Професійний колектив у своїй роботі використовує тільки високотехнологічне обладнання, якісні сертифіковані матеріали. На будь-яку виконану роботу фахівці надають 3 роки гарантії. Індивідуальний підхід, безпека і безболісність лікування, робота з клієнтами страхових компаній, постійно діючі знижки та акції - відмінні особливості роботи «Аванто». Приймає лікар: Розумный Владимир Иванович
  • Бюгельний протез (залежно від фіксації) от 13 200
Київ вул. Старонаводницька, 13
м.Печерская 7 1 м.Дворец Украина 31 15 м.Днепр 39 7
Стоматологічна клініка Аванто у Печерську працює на засадах сімейної медицини. Центр пропонує сучасні стоматологічні послуги з використанням ультрасучасного обладнання та якісних матеріалів. «Ivoclar», «Bredent», «Heraeus», «Kulzer», «Renfert», «KaVo», «Saratoga», «Shick» — обладнання, яке застосовується в естетичній стоматології. Приймає лікар: Жданова Елена Александровна
  • Бюгельний протез (залежно від фіксації) от 13 200