Пункція ліктьового суглоба у Дніпрі

Можливо, вас цікавлять лікарі травматологи
Пункція суглоба під контролем УЗД (процедура, без гістологічного дослідження) 800 грн
Знайдено 2 клініки

Чертенков Валерій Андрійович
Задоволений
Кідінкіна Олена Сергіївна
Задовільно
Стеценко Олена Анатолівна
Все на вищому рівні!
Ніна
Рекомендую всім проктолога Малиновського Сергія Леонідовича! Від першої комунікації я зрозуміла, що готова робити необхідну мені операцію саме в нього. Досвід з проктологами в мене довжиною в 5 років, і цей був найкращим. Починаючи від приємної комунікації, та закінчуючи якісно виконаною операцією, детальними і головне - ДОПОМАГАЮЧИМИ рекомендаціями для відновлення. Я неймовірно щаслива, що потрапила в руки такого професіонала і просто хорошої і доброї людини.
8,8
Дніпро пр-т Яворницького, 107 А
р.Центральный
«ОН Клінік Дніпро» — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі «ОН Клінік», заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях.
  • Пункція суглоба під контролем УЗД (процедура, без гістологічного дослідження) 800
5,3
Дніпро вул. Робоча, 65
р.Чечеловский
Багатопрофільний медичний центр VAN Clinic (ВАН Клиник) включає поліклінічне відділення для дорослих, центр ортопедії, денний стаціонар, дослідницьку лабораторію. Тут працюють фахівці таких напрямків: гінекологія, урологія, травматологія та ортопедія, онкологія, хірургія, маммология, ендокринологія, педіатрія, терапія, психотерапія, неврологія, дерматовенерологія, отоларингологія.