Сторінка 17 Дитячі лікарі в Києві (Шевченківський район)

Анестезіолог
Лікар спеціалізується в області анестезіології. Виконує внутрішньовенну анестезію. Під час підготовки до операцій індивідуально для кожного пацієнта підбирає склад та дозу знеболюючих речовин. Здійснює прийом дорослих та дітей.
Психіатр, дитячий психіатр
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-20
Консультація 1650/1450 грн.
Сурдопедагог, дефектолог
Викликати лікаря додому
Цвігун Анастасія Тарасівна - дефектолог, сурдопедагог та спеціаліст з діагностики слуху мережі ЛОР-центрів та Центру слуху “Беттертон”. Займається виявленням та корекцією порушень мовлення і слуху, допомагає пройти реабілітацію та адаптацію після слухопротезування. Особливу увагу приділяє розвитку слухового сприймання.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар-педіатр проводить патронаж новонароджених, дітей до року, веде прийом дітей із захворюваннями органів дихання, травлення, сечовивідних шляхів, алергічними реакціями, ЛОР-патологіями, проводить лікування дисбактеріозу, алергічних дерматитів, інфекцій дихальних шляхів, веде прийом і лікування часто хворіючих дітей, консультує з питань вакцинопрофілактики та грудного вигодовування. Активний учасник науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки
Стоматолог-терапевт, стоматолог
Терапевт
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Консультація Тільки онлайн - 350
Психолог
Чому я працюю лікарем? Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий – зорі. Я обрала саме бути лікарем психологом для того щоб допомогти людям розгледіти сіяючи зорі які відображаються в калюжі
Консультація Тільки онлайн - 900
Офтальмолог
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Хороший зір - важлива складова якісного життя, і мені приємно допомагати людям зберігати його та відновлювати. Знання мов: англійська - середній рівень, іспанська - середній рівень
Записатися на прийом1 онлайн запис
Кардіолог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням хворих з постінфарктним станом, тромбоемболією легеневої артерії, гострими та хронічними порушеннями ритму, із серцевою недостатністю. Проводить лікування мігрені, біль у спині, неврозу, остеохондрозу, радикуліту.
Трихолог
Ксенія Романівна спеціалізується на виявленні та терапії різних порушень і патологічних проявів, що вражають шкірні покриви голови. Здійснює різного роду маніпуляції з лікування проблем шкіри голови, таких як випадання волосся і облисіння.