Універсум Дентал (Universum Dental), стоматологічна клініка

• Відгуки
  • Лікарі
  • Відео

Ваша надійна стоматологія у Києві

Universum Dental — це справжній медичний всесвіт, що поєднує професіоналізм досвідчених фахівців, передові світові технології та ультрасучасне лікувальне та діагностичне обладнання.

Але перше і головне, що приваблює наших пацієнтів — комфорт та безпека, які беруть початок у довірі до нас.

Ваша довіра — те, що ми цінуємо понад усе і те, що ми піклуємося в першу чергу.

Клініка на бульварі Тараса Шевченка, 27

Ключові послуги нашої клініки

Наша стоматологічна клініка пропонує повний спектр послуг з діагностики та лікування захворювань зубів та ясен, аномалій розвитку зубощелепної системи та інші напрямки, серед яких:

• Терапевтична та хірургічна стоматологія. Стоматологи «Універсум Дентал» працюють із клінічними випадками різного рівня складності — від початкового та середнього карієсу з типовим перебігом до занедбаних та ускладнених станів, які вимагають залучення вузькоспеціалізованого обладнання та профільних фахівців. Це стосується хірургічних напрямів: ми проводимо як просте, так і складне видалення зубів: напівретинованих, ретинованих, з повним переломом коронкової частини зуба і т.д.
  • Протезування та імплантація. Ортопедичне відділення нашої клініки — це ваша можливість відновити поодинокі та множинні «прогалини» в зубному ряді або повністю відсутні зуби навіть у випадках, які виглядають безнадійними. На озброєнні стоматологів-ортопедів «Універсум Дентал» новітні технології та засоби, що дозволяють підібрати ідеальний метод знімного чи незнімного протезування для кожного нашого пацієнта. Імплантологи нашої клініки працюють із найякіснішими та перевіреними імплантаційними дентальними системами, та у співпраці з провідними суміжними фахівцями — хірургами, ортопедами тощо.
  • Ортодонтія та естетична стоматологія. Бездоганно-рівні зуби, біла посмішка і впевненість у собі – реальність, яка стає доступною кожному за допомогою ортодонтів Universum Dental.

І головне, що на вас чекає в «Універсум Дентал» — комфорт. Сучасні безпечні анестетики, зручні крісла, по-справжньому дбайливий персонал та висококласні лікарі — це те, що позбавить асоціацій стоматології з неприємною необхідністю.

«Універсум Дентал» — це час, який ви присвячуєте турботі про себе!

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Відео

Універсум Дентал (Universum Dental), стоматологічна клініка, вартість послуг:

• Комбіноване чищення зубного нальоту\каменю, ПЕРВИННЕ, 2 щелепи 2 200
  • Комбіноване чищення зубного нальоту\каменю, ПІДТРИМУЮЧЕ, 2 щелепи 1 200
  • Підготовче комбіноване чищення зубного нальоту\ каменю, перед стоматологічним лікуванням, 2 щелепи 800
  • Комплекс лікування поверхневого карієсу 1 300
  • Повне протезування щелепи з опорою на 4/6 імпланта Osstem від 180 000
  • Нарощування кісткової тканини "Сінус-ліфтінг відкритий" 11 000
  • Нарощування кісткової тканини "Сінус-ліфтінг закритий" 5 000
  • Кісткова пластика (кіст.замінник + мембрана), 0.5 гр 4 000
  • Встановлення металевої брекет системи (American Orthodontics)/одна щелепа/ 11 000
  • Встановлення керамічної брекет системи (American Orthodontics)/одна щелепа/ 16 000
  • Встановлення металевої-самолігуючої брекет системи (American Orthodontics) /одна щелепа/ 18 000
  • Встановлення керамічної-самолігуючої брекет системи (American Orthodontics) /одна щелепа/ 22 000
  • Корекція брекет системи: заміна лігатур /одна щелепа/ 450
  • Корекція брекет системи: заміна дуги /одна щелепа/ 550
  • Встановлення ортодонтичного апарату /Hyrax; Spase Maker; Distal Jet; HAAS/ 7 000
  • Корекція ортодонтичного апарату 400
  • Пакет "Пульпіт молочного зуба" 1 700
  • Пакет "Періодонтит молочного зуба" 1 900
  • Пластика вуздечки язика/губи (вестибулопластика ) 1 700

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Відео про клініку

Зверніть увагу на інші клініки:
Діагностика та лікування психологічних та неврологічних станів
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Стоматологічна клініка Дентал Гуру надає такі стоматологічні послуги: Імплантація Видалення зубів Професійна гігієна Відбілювання Лікування каналів Лікування під мікроскопом Пломби і реставрація Брекети Апарати Елайнери Вініри Коронки Протези
Пн — Пт: 09:00-21:00
Марія Хвиля дипломований психолог, має ступінь магістра за спеціальністю 'Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії’. Займається приватною психотерапевтичною практикою вже пʼятий рік, регулярно проходить супервізію та продовжує навчатись. Марія допомагає клієнтам знайти внутрішній баланс і покращити якість життя через глибоку саморефлексію та роботу з емоціями.
Пн — Пт: 09:00-20:00
Мережа оптик "Новий Зір" — це історія більш ніж 15 річного досвіду роботи в області офтальмології. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних оптичних послуг і товарів. У кожному з наших салонів ви знайдете висококваліфіковане обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Н: 10:00-19:00