Виклик реаніматолога додому в Києві

Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Викликати лікаря додому
Доктор спеціалізується на медицині невідкладних станів, кардіології, нетрадиційної медицини, біодинамічної остеопатії. Проводить: кардіологічний прийом, зняття і розшифровка кардіограми, спірометрія, краніо-сакральна терапія, вісцеральний купажний масаж, Біопунктура, АГТП, масаж, гідромасаж, в / в інфузії, надання невідкладної допомоги
Я вже не в перше відвідую дану клініку. У клініці мені дуже все подобається, все як завжди пройшло дуже добре. Лікар професійна та привітна, на всі мої запитання відповідала зрозуміло та чітко. Всі рекомендації по лікуванню прописала. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Анестезіолог, реаніматолог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області анестезіології. Виконує катетеризацію периферичних та центральних вен. Проводить тотальну внутрішньовенну анестезію зі спонтанним диханням з ШВЛ із усіма сучасними способами наркозу. Володіє сучасними методами лікування невідкладних станів та сучасними методами медикаментозної детоксикації.