Журавель Марина Володимирівна

Дерматовенеролог, косметолог
Доктор Журавель Марина Володимирівна спеціалізується на косметології і дерматовенерології. Займається лікуванням недуг, що вражають шкірні покриви. Лікує акне і розацеа. Діагностує дерматити і призначає відповідну терапію. Проводить не тільки лікувальні, але і профілактичні процедури, включаючи косметичну чистку обличчя, пілінг. Консультує з підбору засобів по догляду за шкірою.
Київ пр-т Червонозоряний, 17 р.Солом'янський

После проведенных процедур я действительно стала выглядеть намного лучше. Теперь буду посещать Марину владимировну регулярно. Рекомендую ее как отличного доктора!
Нравится внимательность доктора к проблемам!
Даша
Люблю свою кожу после сеансов у Марины Владимировны ;) Хороший косметолог, ни разу никакх высыпаний и воспалений не было, делает, как себе

• 2009 р. — Національний медичний університет імені Богомольця; кафедра дерматовенерології.

• 2008 р. — Курс "Косметологія", м. Суми;
  • 2009 р. — Підвищення кваліфікації з апаратної косметології, "Інститут Краси", м. Київ;
  • 2010 р. — ВТХА (Ботулінотоксин типу А для терапії);
  • 2011 р. — Курс "Мезотерапія", навчальний центр "Мартінекс", м. Київ;
  • 2013 р. — Підвищення кваліфікації за курсом дерматоонкології, Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2013 р. — International Congress Euro-Asian association of Dermatovenereologist Odessa, Ukraine;
  • 2014 р. — European School of dermato-oncology Istambul, Turkey;
  • 2014 р. — Глобальний підхід до омолодження. Ботулінотерапія. "Диспорт" vs "Ботокс".