Жоголь Ярослава Дмитрівна

Стоматолог-терапевт
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на усуненні дефектів зубного ряду, проводить професійну чистку з метою видалення нальоту, каменів і карієсу. Лікує пульпіт, гінгівіт, займається видаленням зубних нервів, прочищенням каналів і пломбування. Готує ротову порожнину до протезування.

Дніпро вул. Леоніда Стромцова, 3 А (оф. 212-217) м.Вокзальна6513

Лечусь и наблюдаюсь у Жоголь Ярославы Дмитриевны уже несколько лет. Хочу ее поблагодарить за профессионализм, грамотное лечение и дружелюбное отношение. Муж тоже к ней ходил на прием и остался доволен чисткой зубов. Спасибо!
Ходим на прием к Ярославле Дмитриевне уже год. Сменили стоматолога, после халатного лечения ребенка, очень довольна. Старшей дочери(10 лет) пролечили зубки, без боли, объяснили почему опухала десна, сделали снимки сразу же. Лишних проблем не "надумывает". К ребенку 1, 3 года врач очень легко нашла подход, сам показал зубки, дал осмотреть, без плача и криков) Очень довольны, рекомендую!

• 2012 р. — ДМА.
  • 2015 р. — Інтернатури на базі Стоматологічної поліклініки №1 м. Дніпро.

• 2018 р. — «Співпраця ортопеда і ортодонта у функціональній стоматології»;
  • 2018 р. — «Хірургічні особливості роботи з дентальною системою імплантів Straumann : BLT\TL\BL»;
  • 2019 р. — «Функція, біологія і естетика в ортопедичному лікуванні: погляд в майбутнє»;
  • 2019 р. — «Вторинна ендодонтія»;
  • 2019 р. — «Dental Online Conference»;
  • 2019 р. — «Пародонтологічна підготовка до реабілітації комплексних пацієнтів»;
  • 2019 р. — «Реалізація смайл дизайну композитними і керамічними вінірами»;
  • 2019 р. — «Часткові керамічні реставрації. Бокова група зубів»;
  • 2019 р. — «Періо-орієнтована концепція протезування на зубах і імплантах»;
  • 2019 р. — «Періо-ускладнення і ризики ортодонтичного лікування. Методи їх відвертання»;
  • 2020 р. — «Симпозіум з дитячої стоматології».

Лікар-стоматолог надає послуги

• лікування кореневих каналів зуба (ендодонтія);
  • установка фотополімерних пломб;
  • художня реставрація зубної емалі та ін.

Лікар-стоматолог займається лікуванням захворювань

• карієс;
  • пародонтит;
  • періодонтит;
  • пульпіт.
Схожі спеціалісти:
Щелепно-лицьовий хірург
Стоматолог-терапевт, стоматолог-хірург, стоматолог-ортопед, стоматолог-парадонтолог, стоматолог-імплантолог
Стоматолог-хірург, імплантолог
Стоматолог-терапевт, ортопед