Заєць Аліна Юріївна

Валеолог, Масажист
Спеціаліст займається лікуванням різних захворювань за допомогою масажних технік. Виконує класичний масаж та антицелюлітний масаж. Проводить тейпування, остеопатичну корекцію обличчя та тіла. Приймає пацієнтів з болем в шийно-комірцевій зоні, хворобливими відчуттями в нижніх та верхніх кінцівках.

Nadiya
Відвідую сеанси антицелюлітного масажу у цього спеціаліста. Все дуже подобається! Вона дуже чудово, а що найголовніше, ефективно виконує свою роботу. Результати не змусили себе довго чекати. Усім задоволена. Прийду повторно.
Элеонора
Аліна Юріївна дуже хороший масажист. Була у неї на сеансі масажу, вона допомогла мені! У мене вже довгий час болять ноги, але після її сеансів, все як рукою зняло. І людина вона дуже привітна та доброзичлива. Всім рекомендую цього фахівця!

• Сертифікат навчально-оздоровчого центру "Світ масажу" про спеціальності Масажист
  • Сертифікат учасника 7 Дніпропетровського форуму масажно-реабілітаційних технологій
  • Сертифікат Академії масажів "Ineldea" "Скульптуруючий анти-ейдж масаж"
  • Сертифікат Академії масажів "Ineldea" "Massage anti-age intra-oral"
  • Сертифікат центру підготовки масажистів "Дар здоров'я" пройшла курс "Кінезіологічне тейпування і основи діагностики"
  • Сертифікат центру здоров'я "Світ людини" прослухала навчальний модуль "Краніосакральна терапія. Мозковий череп"
  • Сертифікат Східно-Європейська школа остеопатії "Остеопатія в естетиці обличчя та шиї"

Валеолог, масажист надає послуги

• Класичний масаж: загальний, спини, шийно-комірцевої зони, руки, ноги, ноги, голови.
  • Робота з особою: букальный масаж, скульптуруючий анти-ейдж, остеопатична корекція обличчя та шиї, тейпування.
  • Антицелюлітний масаж: ручні техніки та апаратний масаж