Венцель-Шпор Ольга Сергіївна

Подолог
Спеціаліст проводить навчальні курси для подолога. Займається лікуванням врослих нігтів, тріщин, мозолів, натоптишів, грибкової інфекції. Виконує професійну обробку стоп і видалення гіперкератозу. Регулярно підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Людмила В.
Хожу на педикюр к Венцель Ольге, специалист делает работу качественно и общается позитивно)) филиал на Осокорках особенно понравился))
Валентина Сергеевна
У подолога Ольги были в филиале на СРибнокильской. Для диабетических стоп сделала идеальный педикюр. Аккуратно и бережно зачистила все трещинки и убрала мозоли и ороговения. Советую специалиста людям с подобными проблемами.
Алла А
Добрый день,Всему Вашему коллективу!!! Хотела поблагодарить Вас,за прекрасного специалиста,Ольгу Сергеевну, очень качественно и профессионально, выполняет свою работу! Она знает свое дело и что не мало важно,любит свою работу! Спасибо Вам большое Ольга Сергеевна,Вы лучшая!!! Буду Всем рекомендовать Вас!
Анна Р
Величезна подяка Ользі Сергіївні, феї яка врятувала мій палець та чарівнику анестезії Василю Васильовичу. Я дуже боялася процедури видалення нігтя який вріс, але даремно, сама по собі ця процедура не приємна, але все не так страшно, як я дивилася на YouTube. Процедура пройшла на позитиві, Василь Васильович просив, щоб я ненароком не дала йому ногою в ніс, Ольга Сергіївна пожертвувала своєю рукою, за яку я її тримала. Я вже давно не бачила такого людського, позитивного ставлення до пацієнта. Щиро вам дякую, що допомогли та підняли настрій!
Александр
Пол года мучался с вросшим ногтем, был у разных подологов, после обрезания ногтя- проблема все равно возвращалась,в Сенсави попал к замечательному специалисту Венцель Ольге, поставили скобу на вросший ноготь, лечение не одного дня, но главное, что помогло, ноготь перестал вростать, я доволен результатом.
Хельга
Отличный специалист.Рекомендую.
Профессиональный подолог и просто хорошая женщина. Неоднократно посещала процедуры у Ольги Венцель: профессионально, качественно, без боли, на приеме всегда получаю нужную консультацию.
Лора
Внимательный специалист, говорит по делу и процедуры проводит на 5+.
Все понравилось. Ольга - специалист своего дела!
Алина
Очень внимательный специалист. Профессионально провела процедуру по лечению вросшего ногтя и все доступно объяснила.

• 2008 р. — Протезування нігтьової пластини за допомогою системами Unguizan, Nail B/S;
  • 2009 р. — Лікування врослих нігтів за допомогою скоби Combiped, пластини Podofix;
  • 2012 р. — Лікування врослих нігтів за допомогою скоб 3-TO;
  • 2013 р. — курси за програмою «Захисні пластири; Робота з лезами; Протезування"
  • 2014 р. — Врослі нігті; Ортоніксія; Скоби 3-TO і Фрейзера;
  • 2017 р. — учасник круглого столу «Світ подологів України».

Лікар надає послуги

• Навчальні курси для подологів;
  • апаратний педикюр;
  • медичний педикюр для діабетичної стопи;
  • постановка скоби Фрейзера, 3ТО, Combiped, пластин B/S, Podofix;
  • лікування мозолів, натоптишів, тріщин;
  • протезування нігтів;
  • обробка грибка нігтів.