Василишин Андрій Андрійович

31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Професор
Лікар вищої категорії, фахівець в області дерматовенерології, кандидат медичних наук, професор. Директор Українського центру по лікуванню вітіліго. Веде консультативний прийом. Займається постановкою діагнозу і лікуванням дерматологічних захворювань. У загальній дерматології і в естетичної косметології використовує сучасні лазерні методики. У лікуванні вітіліго застосовує комплексний підхід, поєднуючи медикаментозне лікування, лазеротерапію, курортологію.

22.03.2017
30 листопада '-1р.
К витилиго у меня была генетическая предрасположенность. У моего папы и дедушки были такие проблемы. Вот и меня настигла эта проблема. Решил записаться на прием к Андрею Андреевичу. Он подошёл к проблеме комплексно, использовал как медикаментозное лечение, так и лазеротерапию. Сейчас уже пятна не так заметны, результат виден, продолжаю лечиться.
29.03.2017
30 листопада '-1р.
Уже после тридцати у меня началась крапивница, хотя до этого проблем с кожей раньше не было. Обратился к Андрею Андреевичу. После осмотра он поставил диагноз и назначил лечение. Оказалось, что проблема была аллергической природы. Курс лечения я прошёл, кожа теперь в полном порядке.

• Науковий ступінь — кандидат медичних наук.