Тимченко Марія Олександрівна

Сімейний лікар
Доктор Тимченко Марія Олександрівна - лікар загальної практики, сімейний лікар. Досвід роботи 3 роки. Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням загальних захворювань. Проводить первинний огляд, збирає повноцінний анамнез. На підставі отриманої інформації призначає терапію або відправляє пацієнта на консультацію до профільного фахівця. Спеціалізується на захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту. Призначає лікування при гострих респіраторних захворюваннях і грипі.

Антон
Попал к Тымченко Марие Александровне с ангиной. Очень доволен приемом у нее, обследование прошли максимально профессионально и быстро. Назначенным лечением доволен, так как уже здоров) Спасибо большое Марие.
Иван
Начался просто ужасный кашель, что я практически не мог дышать, после этого обратился в центр Амеда, так как не хотел тратить время на дурацкие поликлиники с их очередями. Там меня приняла Мария Александровна, очень хороший и профессиональный врач. Быстро провела осмотр, назначила лечение, через недельку уже не вспоминал что и болел.

• 2009 — 2015 рр. — Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова.