Травкова Олена

Психолог
Доктор Травкова Олена спеціалізується в області психології. Проводить консультативні прийоми, призначає регулярні сеанси. Допомагає подолати фобії і комплекси, позбутися тривожності і нав'язливих станів. Лікує обсесивно-компульсивний розлад, посттравматичні стреси, хронічне безсоння і депресії.
Київ Боричів узвіз, 5 (студія психотерапії "АТМАН") м. Поштова площа21м.Хрещатик2210м.Золоті ворота2212

Аня
Хороший психолог, маю хороші знання і унікальний підхід до людини, вміє вислухати, дає поради які є ефективні і позитивна людина
Ксения
Это был мой первый опыт общения с психологом, и я рада, что им оказалась врач Травкова. Очень целеустремленная и позитивная, Елена в короткие сроки вывела меня из депрессивного состояния. У меня остались только положительные впечатления от этого врача.

• Міжрегіональна Академія Управління персоналом — спеціальність "Практична психологія"
  • МАУП — диплом за спеціальністю "Комерційне та трудове право"
  • Львівський торгово-економічний інститут — спеціальність "Економіка підприємств"
Схожі спеціалісти:
Психотерапевт, Сімейний психолог