Штода Інна Олександрівна

Подолог
Лікар займається діагностикою та терапією захворювань стоп. Виконує корекцію нігтьової пластини при ураженнях та деформаціях. Лікує мозолі та натоптиші, грибок нігтів, тріщини на стопах, врослий ніготь. Проводить обробку проблемних стоп, рекомендує лікарські препарати для догляду за стопами та нігтями. В роботі використовує сучасні методики.

21.04.2017
Дуже хороша та добродушна людина. Ви б бачили, як вона спілкується з дітьми! Це просто щось. Лікар дуже добре мене проконсультувала, та відповіла на усі запитання. Дитина також задоволена візитом до цього спеціаліста. Рекомендую!
Ксения
Лікар провів детальну консультацію. Ввічливо та з повним розумінням справи пояснила всі нюанси. Записалася на наступний день для проведення всіх необхідних маніпуляцій. Дуже хороший спеціаліст! Безперечно можу рекомендувати.

• 2012 р. — Курс "Подологія, медичний педикюр, врослий ніготь", м. Київ
  • 2015 р. — Навчальний семінар для подологів, м. Київ
  • 2018 р. — DUSO.BAEHR підвищення кваліфікації. Грибкові захворювання нігтьової пластини. Протезування — системи BAEHR
  • 2018 р. — Ортонексія. Лікування врослих нігтів за допомогою клейових систем B/S, ONYCIP
  • 2019 р. — Сучасні методи обробки стопи за допомогою космецевтики BAEHR
  • 2019 р. — Основи медичний знань.

Лікар-подолог надає послуги

• Консультація подолога
  • Апаратний медичний педикюр
  • Апаратний медичний педикюр для діабетиків
  • Видалення мозолів, натоптишів
  • Постановка коригувальних скоб на врослий ніготь
  • Протезування нігтьової пластини
  • Обробка грибкових нігтів