Шипота Антоніна Іванівна

Педіатр
Лікар першої категорії
Викликати додому
Лікар-педіатр з 32-річним стажем роботи, спеціаліст першої категорії. Записатися на консультацію до Шипоті Антоніні Іванівні можна при появі таких ознак патології у дитини, як підвищення температури, розлад роботи кишечника (хронічний запор, діарея), нежить, сльозотеча, висипи на шкірі, кашель, біль у горлі, вусі, навколоносовій області, шлункової зоні , животі, подреберьях. Крім цього, доктор надає допомогу в контролі над вакцинацією, проводить обстеження перед введенням щеплення, навчає батьків правилам догляду, вигодовування малюка, стежить за фізичним, нервово-психічним розвитком. В обов'язки Шипіт Антоніни Іванівни входить проведення профілактики в періоди сезонних епідемій інфекційних хвороб.
Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський

андрей
23 травня '17р.
Шипота Антонина Ивановна этот врач знает своё дело спасибо вам за помощь
юра
10 травня '17р.
отличный врач компетентый и вежливый знает свое дело
Александр
10 травня '17р.
Был недавно на приеме именно у этого врача,мне все понравилось)))Спасибо большое за помощь)
Милана
С самого рождения сыночка и до сегодняшнего дня Антонина Ивановна наш любимый педиатр. Такая замечательная и добрая женщина, такой опытный и знающий врач. Не знаю, что бы мы без неё делали. Всем рекомендую обращаться к Шипоте!
Лиза
К пациентам относится хорошо, приняла нас, выслушала внимательно.
Алена
Обращались с сыном по поводу болей в ухе. После начала лечения они больше не беспокоили.
Руслана
Хороший, внимательный врач! Спасибо за лечение!
Нонна
30 листопада '-1р.
Внимательный и отзывчивый врач. Благодаря ей у сына было вовремя обнаружено воспаление легких. Быстро приняла необходимые в таких случаях меры. Слава богу, все обошлось. Андрюша выздоровел. Спасибо Антонине Ивановне за помощь.

• 1985 р. — Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця;
  • 1986 р. — інтернатура на базі Вишгородської центральної районної лікарні.

• 2012 р. — курси підвищення кваліфікації, Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

• Член Асоціації педіатрів України.

Лікар-педіатр надає послуги:

• контроль вакцинації, довакцинальне обстеження;
  • консультативний прийом;
  • профілактика сезонних спалахів інфекційних захворювань;
  • лікування дитячих захворювань;
  • контроль за розвитком дитини;
  • допомога молодим батькам у догляді, годуванні малюка.

Лікар-педіатр бере участь у лікуванні захворювань:

• кір;
  • краснуха;
  • гастрит;
  • харчова токсикоінфекція;
  • ринофарингіт;
  • вітряна віспа;
  • скарлатина;
  • алергічні реакції;
  • виразкове захворювання органів травлення;
  • ГРВІ;
  • трахеїт;