Барбарук Марина Іванівна

Педіатр
Лікар вищої категорії
Лікар педіатр вищої категорії. Надає послуги з лікування пацієнтів дитячого віку, лікує захворювання органів дихання, травного тракту, надає консультативні послуги. Закінчила Київський медичний інститут.

Я была первый раз у данного "специалиста". Это мой последний визит... Мы пришли с температурой и насморком , в нос никто не заглянул. Расспросив перечень того,что мы принимали ранее. Назначила все тоже самое только аналоги+ таблетки, которые как оказалось нам ещё рано по возрасту( Раз у Вас платные консультации так отрабатывайте и вырабатывайте лояльность своих клиентов!
Лидия
Врач очень внимательна и тактична. Провела курс лечения который действительно помог. Спасибо.
Ника
Очень чуткий врач, умеет найти подход к ребенку, дает полезные рекомендации.

• 1989 p. — закінчила Київський медичний інститут, спеціальність «Педіатрія».

• 1990 р. — посвідчення фахівця за фахом «Педіатрія» при Дніпропетровському медичному інституті.

Лікар-педіатр надає послуги

• ведення амбулаторного прийому (діагностика та призначення лікування згідно сучасних протоколів лікування, консультації за направленнями інших лікарів);
  • обслуговування пацієнтів вдома;
  • динамічне спостереження за дітьми 1-го року життя;
  • медичне спостереження дітей дошкільного і шкільного віку;
  • диспансеризація хронічних хворих;
  • організація раціонального вигодовування та догляду дітей раннього віку;
  • визначення тактики проведення профілактичних щеплень;
  • надання невідкладної допомоги;
  • ведення медичної документації;
  • медичний супровід дітей від народження до 18 років.

Лікар-педіатр займається лікуванням захворювань

• захворювання органів дихання, шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи;
  • атопічний дерматит;
  • дизбактаріоз;