Якунічев Андрій Миколайович

Хірург, лікар УЗД
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Кандидат медичних наук, хірург, спеціалізується на розтині і висічення запальних захворювань шкіри і м'яких тканин - карбункулів, фурункулів, флегмон. Займається хірургічним лікуванням доброякісних новоутворень, атером, ліпом, папілом, невусів. Виробляє лікування бешихи.

Дуже сподобався нам лікар. Вислухав всі мої проблеми. Вивчив лікарняну картку, все дуже акуратно і етично питав. Детально провів огляд. все роз'яснив. Загалом я дуже задоволений лікарем і швидше за все буду оперуватися у нього.
Юлія Дзісь
Хороший лікар. Дуже уважно і відповідально ставиться до того що призначає. У моєму випадку дуже важливо дотримуватися рекомендацій лікаря, що і допомогло в мені. Лікарю повністю довіряю. Однозначно прийду знову! Рекомендуватиму всім!
Прекрасный врач!!! Внимательный, аккуратный,с великолепным чувством юмора!!!

• 1999 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2017 р. — Практика в хірургії клініки Червоного Хреста (Lindenberg, Germany).
  • 2018 р. — Курси підвищення кваліфікації по УЗД (Київ).

• Асоціація хірургів Запорізької області.