Шапаренко Валентина Григорівна

Гінеколог, фахівець УЗД
Лікар вищої категорії
Завідуюча жіночою консультацією
Акушер-гінеколог вищої категорії надає медичну допомогу при запаленнях органів малого таза, грибкових і інфекційних захворюваннях жіночої репродуктивної системи. Проводить обстеження організму при порушеннях менструального циклу, гормональні збої і безплідді, підбирає оптимальну терапевтичну методику. Консультує вагітних жінок протягом усього терміну, надає допомогу в плануванні материнства. Дає кваліфіковані консультації щодо підбору контрацептивів, виконує установку і витяг внутрішньоматкової спіралі.
Запоріжжя вул. Сєдова, 3 р.Вознесенський

У меня нет времени на эксперименты, поэтому я наблюдаюсь у лучшего (я так считаю) гинеколога. Для меня опытнее и мудрее врача, чем Шапаренко не существует. Почти 3 года я с ней знакома и у меня о работе Валентины Григорьевны только восторженные впечатления.
Самый лучший и мудрый специалист-профессионал! Валентина Григорьевна всегда с ответственностью подходит к лечению своих пациентов. Никогда не пугает и лишних препаратов не назначает. Спокойная и рассудительная. Я ей доверяю.