Саченко Ян Вікторович

Подолог
лікар другої категорії
Лікар займається лікуванням грибкових уражень шкіри і нігтів. Проводить криодеструкцию мозолів, видалення натоптишів, стрижневих мозолів. Спеціалізується на протезуванні нігтьової пластини. Приймає пацієнтів з гіперкератозом, розшаровуванням нігтів, мозолями, дистрофією нігтів і сухістю шкіри.

Валентин
Все понравилось. Хожу на педикюр к Саченко Яну Викторовичу. Нравится подход к пациенту, качество работы. Делаю педикюр для диабетиков не первый год, нужен постоянный уход за ногами.
Оксана Вакуленко
Обращалась несколько раз к подологу Яну на Позняках, очень хороший специалист, делает мед педикюр очень профессионально и тщательно.
17 травня '21р.
Ян Викторович - супер подолог! Спасибо за помощь! Вросший ноготь больше меня не беспокоит!
Відмінний фахівець. Була на кількох прийомах у даного лікаря, так як за один сеанс проблеми вирішити просто не можливо. Лікар справді професіонал своєї справи. Мені від дуже подобається як людина та лікар. За необхідності прийду ще!
Володимир
Одного разу я потрапила на прийом до Яна Вікторовича. У мене була проблема, яка спричиняла мені масу дискомфорту, лікар мене уважно огляну, запропонував кілька варіантів вирішення проблеми. Разом, ми обрали кріодеструкцію. Допомогло.

• 2004 р. — Київський міський медичний коледж №.
  • 2011 р. — Інститут ім. О. О. Богомольця, спеціальність — кардіологія.

• 2013 р. — Курс "Основи подології: інструментальна та апаратна обробка".
  • 2014 р. — Курс "Врослий ніготь, дистрофія нігтя, оніхолізис, лікування грибкових нігтів".
  • 2014 р. — Курс "Обробка та лікування проблем стопи: гіпергідроз, гіперкератоз, мозолі, тріщини, підошовні бородавки".
  • 2015 р. — Курс "Скальпель. Обробка порожнім та лезом OR".
  • 2016 р.— Курс "Ортонексія. Відновлення нігтьової пластини. Встановлення коригувальних систем".
  • 2016 р.— Курс "Реконструкція нігтя. Протезування нігтьової пластини".
  • 2016 р.— Курс "Мала ортопедія. Виготовлення ортезів".
  • 2016 р.— Курс "Подологічна косметика Hellmut Ruck "Peclavus".
  • 2016 р. — Курс "Загальна подологія. Інструментальна та апаратна подологія, врослий ніготь".
  • 2016 р.— Курси ортоніксії: коригувальні системи, протезування, ортези.
  • Багаторазовий учасник наукових конференцій, присвячених діагностиці та лікуванню.

Лікар-подолог надає послуги

• грибок шкіри (Дерматофітія);
  • грибок нігтів (Оніхомікоз);
  • дистрофія нігтя;
  • мозоль;
  • плоскостопість;
  • пташиний кіготь (Оніхогрифоз);
  • розслоювання нігтя (Оніхолізис);
  • сухість шкіри (Ксероз шкіри).

Лікар-подолог займається лікуванням захворювань

• медичний педикюр;
  • видалення врослого нігтя;
  • резекція бічних валиків;
  • лікування стопи при гіперкератозі;
  • лікування гіпергідрозу "Ботоксом" та "Диспортом";
  • видалення натоптишів, стержневих мозолів, лікування тріщин;
  • установка коригуючих систем:
    • скоба Фрезера;
    • 3ТО;
    • BS пластина;
    • Титанова нитка;
    • Золота пластина;
    • пластина Chameleon;
  • протезування нігтьової пластини гелем та акрилом;
  • лікування нігтів при оніхомікозі (грибок);
  • лікування нігтів при оніхомікозі лазером;
  • виготовлення ортезів.