Пясецький Василь Ілліч

УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар діагност другої категорії з великим досвідом роботи. Проводить для пацієнтів різних вікових груп ультразвукові дослідження нирок, органів черевної порожнини, щитовидної і підшлункової залоз. Є фахівцем КВЧ терапії (і одним з розробників її технічних пристроїв). Застосовує в роботі сучасний метод радіотермометрії. Займається науковою діяльністю. Є автором 9 наукових публікацій і співавтором 254 наукових праць.

Станислав
Очень очень Большое Спасибо врачу! Действительно врач с Большой буквы!!!
Игорь
Нужно было сделать ультразвуковое обследование поджелудочной железы. Долго я не раздумывал над вопросом, где я буду делать диагностику. Ведь я когда-то был на приеме у Василия Ильича, и как специалист, он мне очень понравился. Второй раз, он меня тоже не подвел, спасибо.

• Клінічна ординатура на кафедрі військово-польової хірургії Національного медичного університету ім О.О. Богомольця, м. Київ