Крушеніцкая Ольга Юріївна

Сімейний лікар, Терапевт
Лікар другої категорії
Лікар терапевт другої кваліфікаційної категорії, надає консультативні послуги з діагностики та лікування захворювань, серцево-судинної, дихальної та травної систем людини. На підставі результатів всебічного дослідження, підбирає індивідуально для кожного пацієнта оптимальний курс терапії. Ольга Юріївна Крушеніцкая володіє великим досвідом клінічної практики в якості сімейного лікаря.

Николай
Консультируемся у Ольги Юрьевны всей семье. Сложно найти хорошего врача, но нам удалось. И теперь мы знаем, куда в обращаться в случае проблем. Всегда внимательная, дотошная, знающая. И никогда не назначает кучу ненужных лекарств, только то, что действительно необходимо. За здоровье свое и членов моей семьи я спокоен.
сергей
Превосходный врач. Обращаюсь к ней при необходимости уже 4 год. Всем советую.

• 2007 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, м. Київ;
  • 2009 р. — інтернатура по спеціальності "Загальна практика — сімейна медицина".

• 2010 р. — спеціалізація «Загальна практика — сімейна медицина»;
  • 2014 — ПАЦ (передатестаційний цикл) і присвоєння другої лікарської категорії за напрямом "Загальна практика — сімейна медицина".