Помиткін Андрій Анатолійович

УЗД-фахівець
кандидат медицинских наук
Лікар ультразвукової діагностики, кандидат медичних наук, спеціалізується на обстеженні внутрішніх органів і систем організму. Працює на сучасному обладнанні, досконало володіє методами УЗД, здійснює допплерографічні дослідження. У компетенції Андрія Анатолійовича детальна діагностика на підставі скарг пацієнта, складання лікарського висновку, направлення до профільного фахівця у міру потреби. Виконує діагностику, визначає основні параметри, виявляє патології, новоутворення, запальні процеси, наслідки травм або ефективність лікування.

Андрея Анатольевича знаю больше 10 лет. И за всё это время лучшего специалиста не встречала. Всем рекомендую как отличного специалиста и профессионала.. Такого доктора не променяю не и на кого..
11 травня '18р.
Обожаю таких врачей! Не пугает, не стращает там, где действительно можно напрячься. Толково все объясняет, отвечает на все вопросы и не молчит во время процедуры. С хорошим чувством юмора, очень позитивный. УЗИ было проведено профессионально и дотошно, посмотрели и разобрали все проблемные моменты. Рекомендую!
На протяжении всей беременности обращалась не к одному УЗИ специалисту, но Помыткин А.А. самый лучший! Всё доходчиво, тщательно и с юмором! Однозначно рекомендую!
Марьяна
Я так благодарна доктору за проведенную диагностику. Это отличный спец, знает очень много. Диагностику проводит тщательно, без спешки. Сразу виден профессионализм.
Професіонал з великої літери! Добра та чуйна людина!
Скринник Лилит Ашотовна
Самый лучший специалист УЗИ очень хороший достойный врач Андрей Анатольевич очень рекомендую
К Андрею Анатольевичу обращаюсь не в первый раз. Профессионал, квалифицированный, внимательный специалист, приятный человек. Очень рекомендую!

• 1994 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, м. Київ.

• Курси стажування з циклу «Ультразвукова діагностика», «Ультразвукова діагностика в педіатрії».

• Член Української асоціації лікарів УЗД.

Спеціаліст ультразвукової діагностики надає послуги

• УЗД черевної порожнини;
  • УЗД органів малого таза;
  • УЗД нирок і надниркових залоз;
  • УЗД печінки;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД лімфатичних вузлів;
  • УЗД щитовидної залози;
  • УЗД сечовивідної системи.

Спеціаліст ультразвукової діагностики займається діагностикою захворювань

• кісти;
  • доброякісних утворень;
  • злоякісних пухлин;
  • порушень роботи внутрішніх органів;
  • збільшення лімфатичних вузлів;
  • патологій внутрішніх органів.