Пантів Ольга Василівна

Кардіолог
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Молодший науковий співробітник
Доктор Пантась Ольга Василівна спеціалізується на лікуванні серцево-судинних патологій оперативними методами. Консультує як кардіолога, висловлює другу лікарське думка. Лікує вроджені та набуті вади серця. Має членство в Асоціації кардіохірургів України.

Александра
Ольга Васильевна очень хорошый врач она нам так помогла ,мы очень ей благодарны и всем советуем етого доктора.с уважением семья Божонок
Ето моя мама! Очень красивая и любит своих пациентов! Она в 100 раз красивее чем на фотке
Александра
18 квітня '17р.
Что-то стало беспокоить в области сердца. Обратилась к Ольге Васильевне. Внимательно выслушав, она назначила лечение. Мне полегчало. Хороший врач, сразу видно, что умная и квалифицированная. Спасибо.
Грамотная врач. Диагноз на первом приеме поставила, назначила эффективное лечение и расписала рекомендации. Я очень благодарна за помощь.
Владислав
Батьку знадобилась консультація кардіолога, нас направили до лікаря Пантась. Були дуже раді цьому, бо виявилось, що лікар дуже грамотна, кваліфікована, має багатий досвід. Зараз ми знаємо, що робити далі. Лікування буде тривале, але ми віримо в результат.
Аркадий
19 квітня '20р.
Ольга Васильевна грамотный специалист, внимательный врач, отзывчивый и душевный человек. Благодарен ей от всего сердца, которому она уделила врачебное внимание.
Андрей
Рекомендую, как очень хорошего, грамотного специалиста-профессионала в своем профиле и просто хорошего человека).

• 2002 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» м. Київ;
  • 2003 р. — інтернатура по спеціальності "Терапія".
  • 2004 р. — спеціальність з «Кардіології» Української військово-медичної академії.

• «Набуті вади серця» НМАПО П.Л. Шупика;
  • «Терапевтичні аспекти кардіохірургії» НМАПО П.Л. Шупика;
  • «Математичні методи обробки інформації» НМАПО П.Л. Шупика;
  • "Кардіологія" НАМНУ, 2018 р.

• Член Асоціації каріхірургів України.