Оверко (Кузів) Юлія Зиновіївна

Дерматовенеролог, косметолог

Немає відгуків

• 2012 році закінчила Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського.

• 2019 - закінчила тренінг-практикум за програмою: «Об'ємне моделювання обличчя в практиці косметолога»
  • 19.06.2021-20.06.2021 - прослухала курс, (16 годин) «Дерматоскопія новоутворень шкіри»
  • 2019 - закінчила повний цикл навчання (80 академічних годин) з демонстрацією та оволодінням практичними та теоретичними навичками за програмою: «КОСМЕТОЛОГ – ЕСТЕТИСТ»
  • 2019 - закінчила тренінг-практикум за програмою: «PRP терапия в практиці косметолога»
  • 19.09.2020-20.09.2020 - прослухала курс, (16 годин) «Дерматоскопія новоутворень шкіра»
  • 2019 - закінчила тренінг-практикум за програмою: «Естетична та клінічна мезотерапія»
  • 2019 - закінчила тренінг-практикум за програмою: «Ботулінотерапія в практиці косметолога»

Дерматовенеролог, косметолог надає послуги

• очищення обличчя (апаратне, комбіноване, механічне);
  • пілінги;
  • мезотерапію;
  • плазмотерапію;
  • ботулінотерапію (при гіпергідрозі).
Схожі спеціалісти:
Дерматовенерологиня, дитяча дерматовенерологиня, косметологиня, спеціаліст ін’єкційних методик
Дитячий дерматолог, дерматовенеролог
Дерматолог, дерматохірург, косметолог, трихолог