Наземец Тетяна Валеріївна

Кардіолог, Терапевт
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-кардіолог вищої категорії, терапевт, функціональної діагностики. Займається діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи проводить УЗ-дослідженням серця (ЕХО), ЕКГ (електрокардіограма) з розшифровкою результатів.
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б м.Позняки194м.Харківська334

27 квітня '17р.
Татьяна Валерьевна - врач высочайшей квалификации. Очень внимательная, расспросила о деталях, на которые я сама и внимания не обратила бы. Лечение назначила с учетом всех особенностей, сопутствующих патологий. Через две недели после начала приема препаратов ушли все неприятные симптомы. Татьяна Витальевна очень подробно рассказала, как уменьшать дозы, как проводить отмену препаратов. На сегодня прошло около месяца после лечения, у меня все отлично. Огромное спасибо прекрасному доктору!
Как Наземец взяла под свою опеку отца, так у него состояние заметно стабилизировалось, значительно лучше и уверенно себя чувствует. Татьяна Валерьевна отличный кардиолог, у нее к каждому пациенту индивидуальный подход, результаты лечения превосходные.
Ольга Андреевна
Обратилась с болями в сердце. Татьяна Валерьевна сама провела всю диагностику и препараты назначила - очень удобно.
Василий
Я не ожидал такого высокого уровня обслуживания. Рекомендую непременно.

• 2000 р. - Сумський Державний університет, медичний факультет;
  • клінічна ординатура ДУ ННЦ "Інститут кардіології ім. акад. Н. Д. Стражеско" НАМН з спеціальності "кардіологія"
  • 2011 р. – очна аспірантура ДУ ННЦ "Інститут кардіології ім. акад. Н.Д. Стражеско" НАМН;
  • Науковий ступінь - кандидата медичних наук.

• 2006 р. - "Вікові особливості ультразвукової діагностики захворювань серця" КМАПО ім. П. Л. Шупика,;
  • 2009 р.- "Еходоплерографія серця", КМАПО ім. П. Л. Шупика,;
  • 2010 р. - "Особливості лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів похилого віку";
  • 2012 р.- "Ендотеліальна дисфункція в патогенезі серцево-судинних захворювань: орієнтація на артеріальну гіпертензію та хронічну серцеву недостатність";
  • 2013 р. - "Сучасні досягнення та перспективи у лікуванні серцевої недостатності: шляхи впровадження в Україні";
  • 2013 р.- "Інтервенційні та медикаментозні підходи до лікування пацієнтів з порушеннями серцевого ритму".