Наришкова Людмила Петрівна

Хірург
Лікар-хірург, має вищу кваліфікаційну категорію. Займається як безпосередньо проведенням оперативних втручань, включаючи лікувальні та діагностичні маніпуляції, так і консультативною діяльністю, в яку, в свою чергу, входять індивідуальні огляди і обговорення доцільності та особливостей проведення передбачуваної хірургічної операції виходячи з показників здоров'я пацієнта.
Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) р.Солом'янський

Елизавета
К Людмиле Петровне я приходила на консультацию касательно удаления миомы матки. Обсуждали с ней тонкости, необходимость, и возможности развития событий. Доктор показала себя как отличный специалист. Я ей доверила свое здоровье без раздумий.
Женя
Замечательный хирург! Очень опытная и мудрая женщина с золотыми руками!
Говорят что лучшие хирурги это мужчины, но Людмила Петровна явно является доказательством обратного. Умнейшая женщина, профессионал своего дела
Роман
Спасибо большое за Вашу чуткость, терпимость и золотые руки.

Лікар-хірург надає послуги

• первинний огляд;
  • консультація;
  • первинна обробка ран;
  • зняття швів;
  • перев'язка;
  • діагностика;
  • лікувальні і діагностичні маніпуляції;
  • призначення медикаментозної терапії;
  • хірургічне втручання.