Молдован Антон Валерійович

Стоматолог-ортопед
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на протезуванні зубів різного ступеня складності. Займається художньою реставрацією зубів, установкою коронок з різних видів матеріалу. Консультує з питань гігієни ротової порожнини та профілактики зубних патологій. Успішно застосовує плазмоліфтинг.

Даша
Просто чудовий спеціаліст! Неодноразово була у нього на приомі. Процедури які він виконує. викликають мінімум дискомфорту, таке рідко зустрінеш серед стоматологів. Для себе вирішила, що буду ходити лише до цього лікаря. Рекомендую!
Ген
Генетично я схильна до каріозних уражень зубів. З генами, як то кажуть нічого не поробиш. Постійно консультуюся та оглядаюся у цього спеціаліст. Дуже задоволена його професійним підходом до пацієнта. Він дуже кваліфікований лікар. Рекомендую!

• 2015 р. — Стоматологічний факультет Національний Медичний Університет імені О. О. Богомольця.

• 2014 р. — курс Віталія Богачука (Пряма реставрація. Відновлення первинного дизайну).
  • 2017 р. — курс Дениса Крутікова (Композитна реставрація фронтальних зубів).
  • 2018 р. — практичний курс Василя Каращука (Почни працювати в мікроскоп).