Мирошник Тетяна Іванівна

Педіатр, Неонатолог
Лікар вищої категорії
Лікар Мирошник Тетяна Іванівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. В умовах стаціонару або пологового будинку доглядає за новонародженою дитиною. Веде прийом дітей до настання повноліття. Розробляє графіки вакцинації, діагностує вірусні та інфекційні захворювання. Лікує ГРВІ, скарлатину, дизентерію, кір, вітрянку, ГРЗ.

Наблюдаться у Татьяны Ивановны мы начали ещё с роддома. Она разрабатывала для нас график вакцинации, лечила сына от простуды, ветрянки и гриппа. Лечение всегда было успешным. В компетентности Татьяны Ивановны как врача мы не сомневались ни разу.
Инга
К Татьяне Ивановне обращались несколько раз. Мирошник лечила близнецам ветрянку, позже корь. Она всегда внимательная, отзывчивая, умеет общаться с детьми, а, главное, назначает эффективное лечение. Дети уже здоровы, но вдруг что, к кому обращаться мы знаем. Спасибо за помощь.
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування