Мацибох Софія Володимирівна

Дитячий гематолог
Лікар спеціалізується на лікуванні хвороб крові, а також проводить корекцію порушення крові. Проводить комплексну терапію лейкемії, гострого лейкозу, анемії, лімфоми, порушення згортання крові. Спеціалізується на проведенні діагностичних заходів, зокрема, УЗД, КТ, МРТ. Приймає за попереднім записом.

София Н.
Я була вперше у неї. Мені дуже сподобався лікар, вона дуже уважна, професіонал, надала дуже гарну консультацію. Розробила детальну схему лікування, в розмові вона використовувала доступну для розуміння лексику. Величезне спасибі.
inna
Дуже уважний, дуже добрий лікар! Консультує в повному обсязі. Дуже хороший фахівець, якого ще варто пошукати. Спеціалізується не лише в свої галузі, а й може проконсультувати по суміжних спеціальностях! По справжньому компетентний лікар.

• 2005-2011 рр. — Львівський національний медичний університет ім. Данило Галицького.
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, ПАЦ дитячої гематології.