Любушина Людмила Віталіївна

Кардіолог, кардіоревматолог
Лікар вищої категорії
Дитячий кардіоревматолог (кардіолог) вищої категорії, проводить функціональну діагностику серця у дитини, проводить ехокардіографію серця, займається лікуванням вроджених і набутих вад серця, ревматологічних захворювань та інших захворювань серцево-судинної системи.
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б м.Позняки194м.Харківська334

Лариса
Записывались к Любушиной на консультацию с ребенком. Людмила Витальевна все подробно нам объяснила, посоветовала какие исследования пройти. В целом, хорошие впечатления остались.
Варвара
Ребенку ставили порок сердца, пришли для консультации, а остались на лечение. Опытный и толковый врач!
Влада
Внимательно осматривала дочку, диагностику провела всю нужную. нам понравилась!
Алёна
Людмила Витальевна,спасла мне сына!!!! Я Вам всю жизнь благодарна буду.Специалист высшей категории.СПАСИБО!!!!!!

• 1990 р. - Національний медичний університет (НМУ) ім. О. О. Богомольця;
  • 1991 р. – Інтернатура на базі кафедри госпітальної педіатрія НМУ ім. О. О. Богомольця.

• 2013 р. - Курс на тему "Коморбідність та системність ураження при ревматичних захворюваннях";
  • 2013 р. - Курс на тему "Коморбідні стани в кардіології та функціональна діагностика серцево-судинної системи";
  • 2013 р. - Курс на тему "Людина і ліки - Україна";
  • 2009 р. – Курс на тему "Ехокардіографія";
  • 2009 р. - Курс на тему "Актуальні питання діагностики серцево-судинної патології у дітей".