Куць Зінаїда Миколаївна

Кардіоревматолог дитячий
лікар другої категорії
Надає послуги з лікування захворювань серцево-судинної системи, володіє методами ранньої діагностики хвороб серця. Закінчила Національний медичний університет ім. Богомольця.

Внимательная, тактичная и действительно квалифицированная доктор. На приеме провела осмотр, все подробно объяснила и расписала необходимые рекомендации. Я очень довольна выбором врача и благодарна за оказанную помощь.
Никита
Спасибо Зинаиде Николаевне за правильный диагноз и результативное лечение. Благодарна судьбе, что она привела меня к ней. Значит, так надо было, чтобы я дальше жила.
Прекрасный доктор! Рекомендую!
Благодаря Зинаиде Никлаевне мой отец избежал инфаркта. Спасибо ей от всей семьи.

• 2002 р. — Національний медичний університет ім. Богомольця, спеціальність педіатрія;
  • 2003 р. — інтернатура, спеціальність педіатрія.

• 2002 р. — курс з функціональної діагностики;
  • 2016 — ТУ «Актуальні питання діагностики патології серцево-судинної системи у дітей».
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, Кардіолог, Гастроентеролог, Дієтолог