Кролик Олександр Леонідович

Стоматолог, стоматолог-хірург
Лікар першої категорії
Доктор Кролик Олександр Леонідович має 22-річний стаж, стоматолог, має першу категорію. У своїй роботі фахівець використовує сучасне обладнання, ефективні методи анестезії і якісні матеріали, що дозволяє зробити візит пацієнта максимально комфортним, а результат - відмінним. До лікаря звертаються із зубним болем, зубним каменем, неприємним запахом з ротової порожнини, кровоточивістю ясен і зовнішніми дефектами зубів. Завдяки своєчасній діагностиці та лікуванню вдається досягти бажаного результату, а саме позбутися від неприємних симптомів і отримати білосніжну усмішку.
Консультація бесплатно

Иван
Я получил ответы на все вопросы. Сам обратился по рекомендациям знакомых. Мне понравилось, как он на пальцах объяснил всю информацию, рассказал, показал. Мне очень нравятся врачи, которые детально всё разжёвывают, доступно объясняют. Остался очень довольный визитом, всё прошло отлично.
Катерина
Тільки перевіривши на собі, можу з впевненістю рекомендувати стоматолога Кролика Олександра Леонідовича! Лікар – майстер своєї справи, якому під силу вилікувати зуби, за які інші не ризикували братись.
Андрій
Настоящий профессионал,спасибо!
Всем рекомендую обращаться за квалифицированной помощью исключительно к данному специалисту. Прекрасный результат, адекватные цены и понятные схемы лечения. Спасибо!

• 1994 р. — Одеський медичний інститут ім. М.І. Пирогова.

• Член асоціації імплантологів України.