Котик Віолетта Ігорівна

Стоматолог-терапевт
Лікар приймає пацієнтів для первинного огляду та консультації. Призначає оптимальну схему терапії з подальшою профілактикою. Займається лікуванням основних захворювань ротової порожнини: карієс, пульпіт, періодонтит, стоматит. Привертає пацієнтів на рентген. Приймає по запису.

Надія
Дуже добре прийняла, відмінний лікар. Видно, що професіонал. Відчувається, що досвід у неї, ну дуже великий. Причину мого захворювання вона знайшла миттєво! І правильно призначила лікування. Віолетта Ігорівна дуже мені допомогла!
Марія
Лікар уважна, на всі питання відповідала. Мені потрібно було пролікувати ясна. Лікар мене заспокоїла, та запевнила у позитивному результаті. Сама процедура пройшла безболісно. Далі буду звертатися за допомогою тільки до неї. Дякую!!

• 2017 р. — закінчила Вінницький національний медичний університет ім. Н. І. Пирогова.

2017 р. — курси підвищення кваліфікації

• Сучасні стратегії профілактики і лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід і перспективи розвитку — м. Київ.
  • 2018 р. — конференція "Терапія. Цифрова стоматологія. Протезування" Терапевтична секція — м. Київ.
  • Базові реанімаційні заходи — Добробут.