Корсунський Олег Германович

Стоматолог-ортопед, терапевт
Лікар першої категорії
Олег Германович спеціалізується на терапевтичному лікуванні та протезуванні зубного ряду. Доктор проводить профілактичні огляди, лікування карієсу, зняття зубних відкладень і відбілювання, знімне та незнімне протезування, лікування пульпіту і періодонтиту, установку виниров тощо.

Полина
Всю жизнь стеснялась своих не очень ровных зубов, а потом все-таки решилась установить виниры. Олег Германович сделал все на высшем уровне и теперь у меня безупречная улыбка. Выглядит все очень натурально и красиво, теперь больше никаких стеснений.
Аня
Олег Германович делал мне протезирование зубов. Результатом я осталась очень довольна: все выполнено качественно и незаметно, дискомфорт не возникает. Вот уже почти год прошел, а протезы все такие же идеальные. Рекомендую!

• 1996 р. — Дніпропетровська Державна Медична Академія, факультет «стоматологія».

• 2018 р. — ПАЦ «Стоматологія».
Схожі спеціалісти:
Щелепно-лицьовий хірург, Імплантолог, Пародонтолог, Стоматолог-хірург