Коровяковская Олена Павлівна

Педіатр
Лікар другої категорії
Викликати додому
Лікар-педіатр першої кваліфікаційної категорії спостерігає дітей різного віку, починаючи з дитинства і до повноліття. Консультує з питань введення прикорму, вакцинації, особливостей догляду та медичної грамотності. Проводить планові огляди, діагностує недуги і призначає лікування. Стежить за станом здоров'я дитини в перші роки життя, займається складанням раціону для діток з патологіями травної системи. Оформляє довідки для навчальних закладів.

Милана
Попали на приём к Коровяковской совсем недавно, когда возникли проблемы с вакцинацией. Елена Павловна провела полный осмотр, внимательно изучила все наши меддокументы, сделала несколько назначений. А после разработала для нас план прививок и дала несколько очень полезных советов. Уверена, что будем обращаться к ней ещё.
Маша
Наблюдает нас с детства уже много-много лет. И не перечислить и не пересказать сколько раз она нам уже помогала. Готовы на нее Богу молиться! Спасибо огромное!!
Маша
Вот уже несколько лет Елена Павловна - наша поддержка и опора. Чуть что не так - бежим к ней. Еще ни разу до осложнений и тяжелых состояний дело не доходило. Лечит на ранних стадиях все очень качественно, лишнего ни когда не назначает
Более внимательного врача в этой области я не встречала, спасибо большое Вам.
Ходим с рождения малиша.Очень хорошый доктор, ничего лишнего не назначает.Всегда готова прийти на помощь. Очень ценим ее как врача.

• 1990 р. — Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця м. Київ.

• 1993 р. — Курс спеціалізації по гомеопатії в Центрі гомеопатії Міністерства охорони здоров'я України;
  • 1997 р. — Курси по кольпоскопії в Київському міському онкологічному центрі;
  • 1999 р. — Учбовий семінар " Тактика ведення пацієнтів із захворюваннями, що передаються статевим шляхом" Американський Міжнародний Союз Охорони (м. Львів) здоров'я;
  • 2004 р.— Курси по кольпоскопії на базі Київської міської онкологічної лікарні;
  • 2006 р. — Ведення вагітності і пологів у жінок з екстрагенітальною патологією. На базі Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України;
  • 2007 р. — Участь в міжнародній науково-практичній конференції " Невиношування вагітності : новий погляд на стару проблему" (м. Київ);
  • 2007 р. — Участь в науково-практичній конференції " Здоров'я жінки - здоров'я нації" (м. Київ);
  • 2008 р. — Доля в науково-практичній конференції і Пленумі Асоціації акушерів-гінекологів України з міжнародною участю " Репродуктивна ендокринологія: перинатальні, акушерські, гінекологічні аспекти" (м. Дніпропетровськ);
  • 2009 р. — Школа клімактерія - Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН Украини;
  • 2009 р. — Участь в конференції з міжнародною участю: " Актуальні питання акушерства, гінекології, перинатології" (м. Судак);
  • 2009 р.— " Школа клімактерія" Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України;
  • 2010 р. — Участь в Міжнародній науково-практичній конференції: " Запланована вагітність - запорука народження здорової дитини" (м. Київ);
  • 2010 р. — Участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю: " Менопауза, андропауза і захворювання кістково-м'язової системи"." - (м. Євпаторія);
  • 2011 р. — Школа-семінар " Вірус папіломи людини : досягнення і перспективи діагностики в профілактиці раку шийки матки". (м. Київ);
  • 2011 р. — Участь в науково-практичній конференції: Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки (м. Київ);
  • 2012 р. — Участь в міжнародній конференції: " Актуальні питання акушерства, гінекології і перинатології" (м. Судак);
  • 2012 р. — Участь в науково-практичній конференції і Пленумі Асоціації акушерів-гінекологів України " Безпечне материнство: на шляху реформ і інновацій". (м. Київ);
  • 2013 р. — Участь в міжнародній науково-практичній конференції " Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здоров'я: роль психосоматичної медицини". (м. Київ);
  • 2014 р. — Участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю " Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки". (м. Київ);
  • 2014 р. — Участь в науково-практичному семінарі " Національна стратегія профілактики раку репродуктивних органів : проблеми і перспективи". (м. Київ);
  • 2014 р. — Участь в міжнародній науково-практичній конференції " Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здоров'я" (м. Київ);
  • 2015 р. — Участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю " Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки. Сучасний підхід до менеджменту аномальної маткової кровотечі" (м. Київ);
  • 2016 р. — Участь в науково-практичній конференції " Онкологія репродуктивних органів : профілактика як новий клінічний орієнтир" (Буковель);
  • 2016 р. — Участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції " Жіноче здоров'я і материнство очима професіоналів". (м. Київ);
  • 2016 р. — Участь в щорічному " Науково-практичному форумі " IFRM 2016" (м. Київ);
  • 2016 р. — Участь в медичній конференції " Актуальні питання ембріології для акушерів-гінекологів" (м. Київ).
  • 2017 р. — тематичне удосконалення " Медицина молочної залози" НМАПО ім. П.Л.Шупика;
  • 2018 р. — школа-семінар " Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки";
  • 2018 р. — міжнародний науково-практичний семінар " Репродуктивна ендокринологія - міждисциплінарні підходи";
  • 2018 р. — спеціалізація по ультразвуковій діагностиці НМАПО ім. П.Л.Шупика.

• член Асоціації акушерів-гінекологів України.