Корчаг Олена Ігорівна

Дерматолог, Косметолог
Доктор Корчаг Олена Ігорівна має 8-річний досвід, спеціалізується в області дерматологи і косметології. Володіє навичками проведення косметологічних процедур по догляду і омолодження шкіри (апаратні, ін'єкційні методики). В обов'язки лікаря входить діагностика захворювань з ураженням шкірних покривів різного генезу. До Корчаг О.І. звертаються для лікування псоріазу, пігментації, дерматитів, екземи, позбавляючи, а також з метою усунення вад зовнішності і збереження молодості на довгі роки.

Псориаз лечила у нескольких врачей. Лечение доктора вроде бы назначали хорошее, но результата не было. Мучилась, пока не попала на прием к Алене Игоревне. Она назначила анализы и разрисовала план терапии. Да, лечиться буду долго, но надеюсь на результат. Спасибо!

• 2012 р. — Донецький національний медичний університет імені М. Горького, спеціальність "лікувальна справа";
  • 2012 р. — Донецький національний медичний університет імені М. Горького, спеціальність "дерматологія".